fot: Polsat Sport

“Widzę go jako mistrza KSW” – Mamed Khalidov pod wrażeniem umiejętności Abusa Magomedova

Mamed Khalidov skomentował potencjalne walki z Askhamem i Soldiciem oraz ocenił walkę Abusa Magomedova.

Mamed Khalidov, który podczas gali KSW 55 ponownie wrócił na tron wagi średniej był obecny na ostatniej gali KSW, gdzie mógł obserwować walkę Cezarego Kęsika z Abusem Magomedovem, którego on sam widzi, jako mistrza KSW, gdy on zakończy karierę.

Widzieliśmy bardzo przemyślany pojedynek, dojrzałe prowadzenie walki z zawodnikiem, który nie miał żadnej przegranej. Tym razem lepszy był Abus, pokazał zimną krew, doświadczenie mistrzowskie. Ja jak najbardziej widzę go jako mistrza.

Sam Mamed wciąż nie wie, kiedy i z kim stoczy kolejną walkę. Zawodnik z Arrachionu dostrzega jednak, że sporo się dzieje w jego kategorii wagowej.

Nie ma żadnych planów, nie ma rozmów. Dużo się dzieje w mojej kategorii wagowej, ostatnio bardzo się wzmocniła. Będę miał problem i będę miał dobrych przeciwników. Czekam na propozycje ze strony KSW. Cześć osób jest za rewanżem ze Scottem, cześć za Soldiciem, niektórzy mówili o Kęsiku. To zależy od federacji. Wróciłem do formy, do swojego pasa, na swoje miejsce. Każdy z nich jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Zawsze mówiłem, że chcę się bić na najwyższym poziomie i oni ten poziom gwarantują.

Cała rozmowa:

 

Źródło: Polsat Sport

Przeczytaj też: „Jesteś wielką piz*ą” – Michał Kita odpowiada Bedorfowi i proponuję mu rewanż

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane