Marian Ziółkowski nokautuje Romana Szymańskiego brutalnym kopnięciem na wątrobę i zostaje nowym mistrzem wagi lekkiej!

Marian Ziółkowski nowym mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Akcjami bokserskimi rozpoczyna Szymański, Ziółkowski odpowiada latającym, prostym kopnięciem w tułów. Wymiany bokserskie, w których obaj atakują. Podwójny lewy w wykonaniu Szymańskiego dochodzi do głowy rywala. Szarża w wykonaniu Szymańskiego. Niskie kopnięcie Ziółkowskiego, kolejnymi ciosami odpowiada Poznaniak. Kolejne kopnięcie na łydkę w wykonaniu zawodnika WCA. Straszy kombinacjami ciosów Roman, prostym, a następnie wysokimi kopnięciami odpowiada Marian. Prawy prosty, a następnie latające kopnięcia na tułów w wykonaniu Ziółkowskiego.

Runda druga:

Prostymi ciosami rozpoczyna Ziółkowski. Szarża Szymańskiego. Kopnięcia Ziółkowskiego, ciosem po którym zachwiał się Marian odpowiada Szymański. Akcje bokserskie Romana, niskim kopnięciem odpowiada Marian. Kolejne wymiany bokserskie. Skutecznie unika ciosów rywala zawodnik z Warszawy. Latające kolano Ziółkowskiego, ale nie dochodzi do celu.

Runda trzecia:

Kolejne niskie kopnięcie Ziółkowskiego i ugięła się noga Szymańskiego. Latające kolano Ziółkowskiego, nogę wyłapuje Szymański i obala rywala, ale Ziółkowski błyskawicznie wstaje. Szarża Szymańskiego, kopnięcia Ziółkowskiego i po nogi schodzi zawodnik z Czerwonego Smoka. Walka szybko wraca do stójki. Trafił mocnym prawym Marian. Trafia Szymański, Ziółkowski odpowiada kopnięciem po którym przewraca się Roman. Kolejne kopnięcie na łydkę Szymańskiego, które mocno odczuł Poznaniak.

Runda czwarta:

Szarża ciosów Szymańskiego, ale nie dochodzą do celu. Ziółkowski odpowiada kopnięciami, najpierw na łydkę, a następnie w okolicę głowy. Żadne jednak nie zrobiło wrażenia na Szymańskim, który w kolejnej akcji wyłapuje nogę rywala i dociska go do siatki. Klincz rozrywa Ziółkowski i w stójce atakuje prawymi prostymi. Kopnięcie Ziółkowskiego w okolicę łokcia. Rozpędzony Szymański próbuje sprowadzić rywala do parteru, ale na razie tylko dociska go do siatki. Znów walka wraca do stójki. Kolejne proste zawodnika z WCA. Mocny prawy w wykonaniu Ziółkowskiego, a następnie dodaje wysokie kopnięcie. Niskie kopnięcie Szymańskiego. Ziółkowski atakuje potężnym kopnięciem na wątrobę, po którym pada Szymański. Marian dobija, sędzia Tomasz Bronder kończy walkę.

 

Przeczytaj też: Wyniki KSW 57: Patrik Kincl brutalnie nokautuje Tomasza Drwala! (WIDEO)

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.