Pudło vs Stanek AFN 9
Zdjęcie: AFN

Mateusz Pudło rywalem Łukasza Stanka na AFN 9

 Organizacja poinformowała że podczas Armia Fight Night 9 Łukasz Stanek zawalczy z zawodowym żołnierzem Mateuszem Pudło.

Szeregowy Mateusz Pudło (3-0) służący w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich to utytułowany zawodnik MMA i brazylijskiego Jiu-Jitsu. Kibice Armia Fight Night mieli okazję poznać tego zawodnika podczas ostatniej gali AFN 8, gdzie w błyskawiczny sposób rozprawił się z Karolem Skrzypkiem. Czy Łukaszowi Stankowi uda się pokonać niezwyciężonego jak dotąd Mateusza Pudło? O tym przekonamy się już 22 stycznia.

O gali Armia Fight Night 9

Kolejna – dziewiąta edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 22 stycznia. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Ze względów epidemiologicznych gala odbędzie się w studio. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Armia Fight Night 9 zobaczymy aż 9 pojedynków z udziałem żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej. Będą to między innymi: szeregowy Sylwester Miller, szeregowy Damian Kosiorek i starsza szeregowa Monika Opak. Wkrótce pojawią się zestawienia walk, a 22 stycznia czekają nas prawdziwe sportowe wojny!

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Przeczytaj też: Shamad Erzanukaev kolejnym zawodnikiem zasilającym kartę walk AFN 9!

Źródło: Informacja Prasowa AFN

Kategorie
AFNNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.