Oktagon MMA odebrał pas Mateuszowi Legierskiemu! Walka z Marcinem Wrzoskiem na KSW 58?

Polak nie jest już mistrzem słowacko-czeskiej organizacji.

Podczas gali Oktagon 20, która odbyła się w środę 30 grudnia, dowiedzieliśmy się, że Mateusz Legierski (7-0), który w lutym 2020 roku wypunktował Miroslava Štrbáka i tym samym zdobył pas w wadze lekkiej słowacko-czeskiej organizacji, nie jest już jej mistrzem. Szef Oktagonu zdradził, że manager zawodnika powiedział mu, że Legierski nie wejdzie do klatki Oktagonu w przeciągu roku od jego ostatniej walki, dlatego został mu odebrany mistrzowski pas.

Przeczytaj też: Ewelina Woźniak wygrywa na gali Oktagon 20!

Informację tę potwierdził również manager zawodnika, który zamieścił na Instagramie wpis, w którym informuje, że przed „Dynamitem” stoi mocne wyzwanie w KSW.

Mateusz Legierski stawia przed sobą kolejne sportowe wyzwanie w KSW, którego kosztem jest odebranie Pasa Organizacji Oktagon. 🇵🇱🔝💪

Sam zawodnik również wrzucił wpis, w którym informuje, że czeka go mocna walka na początku 2021 roku.

Pora na podsumowanie tego roku w styczniu po ciężkiej wacle zdobyłem pas organizacji@oktagonmma a w listopadzie udało się mi wygrać walkę na @ksw_mma i kolejny rok kończę jako nie pokonany zawodnik z rekordem 7-0 😈 następny rok zaczynamy z wielkim przytupem i mega ciężka walką ale cel zostaję ten sam, być nie pokonanym i skończyć 2021 z rekordem 10-0 😉

Przeczytaj też: „Chętnie przetestuje ten prospekt” – Marcin Wrzosek gotowy sprawdzić Mateusza Legierskiego

Bardzo możliwe, że Legierski odmówił walki na gali Oktagon 21, która odbędzie się 30 stycznia 2021 roku. Na ten sam dzień zaplanowana jest gala KSW 58, na której prawdopodobnie wystąpi. Nie wiadomo jednak, kto będzie jego rywalem, ale można przypuszczać, że zmierzy się on z Marcinem Wrzoskiem, który po gali KSW 56 wyraził chęć na walkę z zawodnikiem z Cieszyna na pierwszej gali KSW w nowym roku.

Przeczytaj też: „Wszystko ustalone” – Jan Błachowicz potwierdza walkę z Israelem Adesanyą

Kategorie
KSWNEWSOctagon

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.