Zdjęcie: KSW/Facebook

„Otwieram temat rewanżu”, „Dobrze wiesz, że przegrasz w 1 rundzie” – kolejna ostra wymiana zdań Kity i Bedorfa

Konflikt polskich ciężkich trwa w najlepsze.

Od paru dni Karol Bedorf (15-5) i Michał Kita (20-12-1) konsekwentnie zachodzą sobie za skórę. „Masakra” już od ich pierwszej walki domaga się rewanżu. To samo robił po prowokacyjnym poście byłego rywala. Sam Bedorf mimo początkowej niechęci ostatecznie dodał obszerny wpis na media społecznościowe, w którym akceptuję wyzwanie Kity, stawiając jednak swoje warunki.

„Michał Kita – do Ciebie kieruję moją wypowiedź.
Nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim idolem którego chciałbym naśladować, ani kolegą z którym zjem kiedykolwiek lunch, ani managerem który cokolwiek w moim życiu zmienia lub negocjuje. Twoje występy w KSW wyglądają tak, że ciągle przegrywasz… a wciąż domagasz się pieniędzy oraz walk z najlepszymi, pomimo że zamykasz stawkę wagi ciężkiej KSW na końcu, na samym dnie. To jest prymitywne, puste i słabe gdy swoimi wypowiedziami pokazujesz, że jako 40 latek, nie masz nic interesującego i wartościowego do przekazania kibicom oraz młodemu pokoleniu. Widać bardzo po Tobie, że masz kompleksy, pretensje i żal do całego Świata, że tobie nie wyszło… Czasami tak bywa Michaś więc pogódź się z tym, że zostałeś złamany już dawno temu a ta „rysa na szkle” nigdy nie zniknie.
Z drugiej strony jako zawodowy sportowiec rozumiem, że jesteś głodny rewanżu z kimś z kim w przeszłości przegrałeś, rozumiem to.
Dlatego w tym momencie po raz pierwszy po słynnej Twojej porażce ze mną na KSW 33 przez knockout, otwieram temat rewanżu ! Mój Sztab przystępuje do rozmów nad ponownym starciem : Bedorf vs Kita .
Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie pamiętaj, że nie ty będziesz decydował o tym kiedy będziemy walczyć, tylko mój sztab i KSW o tym zadecyduje.

Ze sportowym pozdrowieniem dla kibiców KSW,
Karol Bedorf.” – napisał były mistrz wagi ciężkiej

 

Na poniekąd prowokacyjną odpowiedź Zabrzanina nie musieliśmy długo czekać:

„Karol Bedorf – zostałem już kiedyś „wróżbitą” i przewidziałem wypadnięcie twoje z walki rewanżowej na KSW 39 (ponoć pierwszy raz wyrażasz zgodę na rewanż)!!!

Teraz poraz kolejny to zrobię – postawisz KSW warunki z kosmosu, żeby nie udało się dogadać (bo dobrze wiesz że przegrasz w 1 rundzie!!!)

Ale nadzieja umiera ostatnia, więc trzymam kciuki za wasze rozmowy…
@ksw_mma Let’s do it!!!” – odpowiedział „Masakra”

 

Przeczytaj też: „Jesteś wielką piz*ą” – Michał Kita odpowiada Bedorfowi i proponuję mu rewanż 

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.