Zdjęcie: sport.onet.pl

„Życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego” – Bedorf ostro o Kicie

Były mistrz wagi ciężkiej nie przebiera w słowach.

Po sobotniej porażce Michała Kity (20-12-1) z Philem De Friesem (19-6) głos zabrał zagorzały rywal „Masakry”. Karol Bedorf (15-5), bo o nim mowa dodał na swoje media społecznościowe wpis, w którym w dość brutalny sposób wyraża swoje zdanie na temat swojego byłego przeciwnika.

„Kim ty w ogóle jesteś ??? Najpierw zlał cię Damian, później Ja ciebie znokautowałem a teraz zlał cię Filip … no niezłe masz te „Pizdy” na twarzy. To nic osobistego, bo zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego.” – napisał Bedorf

Były mistrz wagi ciężkiej miał okazję mierzyć się z Kitą pięć lat temu w ramach gali KSW 33. Berserker wygrał tamte starcie przez nokaut, jednak jak widzimy panowie do tej pory nie żyją ze sobą w zgodzie. 

Bedorf aktualnie nie ma najlepszej passy. Przegrał trzy z ostatnich czterech walk – wszystkie przed czasem, a jego wizja powrotu na tron królewskiej kategorii znacząco się oddaliła.

Przeczytaj też: Kawulski: 2020 był rokiem dziwnym… Ale też wiele nas nauczył

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.