Holloway w świetnym stylu deklasuje Kattara

Max Holloway udanie wraca na ścieżkę wygranych, całkowicie

1 runda

Max mobilny, zaczyna od lewego prostego, ale Kattar odpowiada niskimi kopnięciami oraz własnym jabem, Holloway trafia zaś prawym sierpowym, lewym prostym oraz low-kickiem. Holloway aktywnie rozpuszcza proste, zarówno na korpus jak i głowę, spuszcza też kilka kopnięć, trafia ładnym sierpem oraz prostym. Sprawnie także unika jabow rywala, zapędza go pod siatkę i lokuje solidny cios na jego korpusie, obaj trafiają low-kickami, Max za to prostymi, dobrze rusza głową w reakcji na ciosy Kattara, składa ładne kombinacje prostych. Kattar trafia dobrym lewym sierpowym, ale Holloway odwdzięcza się piękną kombinacją kolana na korpus z krosem. Kolejne niskie kopnićie Kattara, ale doskonale prostymi trafia Holloway, który jest coraz celniejszy, jego uderzenia dochodzą glowy rywala raz za razem. Holloway trafia kolejnymi świetnymi prostymi, którymi zachwiał raz nawet Kattarem, dokłada do tego uderzenia oraz obrotówki an korpus.

2 runda

Były mistrz rozpoczyna agresywnie, trafiając kolejnymi prostymi, większość uderzeń rywala zaś unikając. Większość rundy wygląda tak samo, Holloway ciągle idzie do przodu, jego proste raz za razem dochodzą twarzy Kattara, co zresztą widać na jego twarzy. Max przechodzi od głowy do korpusu, bez przerwy, olbrzymie tempo, Kattar już spowalnia,  jest dziecinnie łatwy do zamknięcia na siatce. W końcówce Kattar szuka obalenia, ale bez skutku, zaliczył w tej rundzie deski, przyjął też mocny łokieć w klinczu. Walka kompletnie do jednej bramki

3 runda
Hawajczyk trafia świetnym łokciem i rusza do przodu ale Kattar świetnie kontruje podbródkowymi, ale Max szybko dochodzi do siebie i zasypuje rywala ciosami. Większość rundy to dominacja Hawajczyka, co prawda Calvin odnosi pewne sukcesy w kontrach, ale Max jest sporo aktywniejszy oraz celniejszy.

4 runda
Holloway ponownie wywiera presję, zadaje mnóstwo ciosów zarówno na korpus jak i głowę, przeplatając to z kopnięciami. Bezradny, ale piekielnie twardy Calvin dalej pozostaje jednak w grze, odpowiadając czasem mocnymi ciosami.

5 runda
Blessed zaczyna od ciosów na korpus po czym ponownie atakuje górę, przeciwnik już piekielnie rozbity, Max ciągle w natarciu, blisko przerwania walki ale Calvin pokazuje piekielnie duży charakter oraz twardość, w końcówce lekceważy nawet przeciwnika, dobrze się bawiąc trash’talkiem.

Sędziowie wskazali jednogłośnie w stosunku 50-43 2x oraz 50-42. Były mistrz śrubuje swój rekord do 22-6, przerywając serię dwóch przegranych z rzędu. U Kattara zaś sytuacja jest odwrotna, po dwóch wygranych z rzędu odnosi porażkę, a jego bilans zmienia się na 22-5.

Kategorie
NEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.