Krause
Zdjęcie: UFC.com

Krause o walce z Buckleyem: Mówienie że go unikam to absurd

Wiele wskazywało na to, że James Krause wkrótce skrzyżuje rękawice z Joaquinem Buckleyem.

Już kilka tygodni temu Buckley rzucił wyzwanie w kierunku Krausego, a ten zaakceptował je. UFC jednak poszło w innym kierunku. Organizacja zestawiła Joaquina z Alessio Di Chirico, na gali 16 stycznia. Krause nie kryje rozczarowania taką decyzją.

Nie mam na to odpowiedzi, żeby być szczerym. Prosiłem o to dwa razy. Nie wiem. Nie chcę ciągle o tym mówić, bo czuję, że to jest walka, która się nie wydarzy. Nie chodzi o to, że nie chce ze mną walczyć. Nie mówię, że mnie unika, ale mówienie, że go unikam, jest absurdalne. I nie słyszałem, żeby tak mówił, ale każdy, kto mnie zna i śledził w mojej karierze, wie, że to nieprawda – zapewnia Krause.

Sam Buckley w jednej z ostatnich rozmów z mediami także przyznał, że raczej nie zapowiada się, by ponownie doszło do rozmów pomiędzy stronami.

Joaquin to autor jednego z najbardziej efektownych nokautów w historii UFC. Podczas październikowej gali zaskoczył Impę Kasanganaya kopnięciem z obrotu. Walka z Di Chirico to będzie okazja do przedłużenia serii wygranych. Aktualnie ma passę dwóch zwycięstw.

Źródło: MMA Fighting

Przeczytaj też: Znamy nową datę walki Chimaev vs. Edwards!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.