Norman Parke zdradza
Zdjęcie: facebook.com/konfrontacja/

Norman Parke zapowiada swój kolejny pojedynek! Zawalczy poza KSW

Planuje jednak też starty dla polskiej organizacji

Po wszelakich zawirowaniach, obrażaniu Martina Lewandowskiego po czym ogłaszaniu swojej walki dla KSW, Parke faktycznie ogłasza pojedynek. Jak jednak przystało na nieobliczalnego Irlandczyka z Północy, pomimo mnóstwa słów na temat polskiego giganta, wcale dla niego teraz nie zawalczy.

Za pośrednictwem Instagram stories były zawodnik UFC poinformował, że zawalczy 27 lutego w Berlinie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to pojedynek dla federacji Bang FC. Organizacja dopiero zaczyna swoje działanie. Robi to jednak z pompą, gdyż w okresie styczeń – październik organizuje aż 7 wydarzeń. Pierwsze odbędzie się za nieco ponad tydzień w Zagrzebiu. Drugie zaś, to na którym wystąpi Parke, właśnie pod koniec lutego w stolicy Niemiec. 

Norman Parke IG

 

Irlandczyk nie podał nazwiska swego rywala. Poinformował jedynie, że jego walka odbędzie się w catchweighcie. Problemy ze zrobieniem wagi Parke’a są już zresztą znane z przeróżnych incydentów w KSW.

Zawodnik poinformował zarazem, że choć teraz nie walczy dla federacji Kawulskiego i Lewandowskiego, w następnych pojedynkach tak właśnie będzie. Dodał także, że podpisał kontrakt na kilka walk i zamierza stoczyć ich całkiem sporo w 2021 roku.

Czytaj także: „Naje*ie go!” – Szulakowski wyzywa do walki Eckerlina

Kategorie
NEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane