Grzegorz Szulakowski
Zdjęcie: KSW

„Naje*ie go!” – Szulakowski wyzywa do walki Eckerlina

"Szuli" oficjalnie ogłosił zmianę kategorii wagowej i wskazał rywala z którym chciałby się zmierzyć.

Niewidziany w klatce KSW od ponad roku, Grzegorz Szulakowski (9-4) wskazał swoje sportowe plany na najbliższy okres. Były pretendent do pasa 70 kilogramów w wywiadzie dla portalu MMA-bądź na bieżąco ogłosił, że przechodzi do kategorii półśredniej i chce zmierzyć się w jej limicie z Christianem Eckerlinem (13-5).

„Teraz wchodzę do kategorii 77 kilogramów i chciałbym tam przywitać Christiana Eckerlina. Myślę, że bym mu tam urwał głowę! Jestem zmotywowany i na odbudowę taka waleczka, to spoko sprawa. (…) Także oficjalnie puszczamy wyzwanie do Christiana. Oglądałem jego walkę i… Naje*ie go!” – powiedział Szuli 

Eckerlin ma za sobą udany debiut w KSW. Były niemiecki piłkarz na gali KSW 58 po bliskim pojedynku na punkty pokonał Alberta Odzimkowskiego (11-5). 34-latek w wywiadach po walce podkreślał, że z chęcią zawalczy z każdym kogo postawi przed nim federacji.

Szulakowski zaś po doskonałej serii ośmiu wygranych z rzędu i doczłapaniu się do walki o złoto, przegrał ostatnio trzy starcia. Tłumaczy, to jednak ogromnymi problemami z wypełnieniem limitu kategorii lekkiej. Właśnie przez to Szuli postanowił ruszyć na podbój wyższej dywizji.

Cały wywiad:

Źródło: MMA BNB/YouTube

Przeczytaj też: Doniesienia: Były mistrz Cage Warriors rywalem Michała Oleksiejczuka podczas marcowej gali UFC! 

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane