Actunet.net

Doniesienia: Rywal Pudziana już znany. To gigantyczny „Bombardier” z Senegalu

KSW opublikowało wideo dość jasno wskazujące na Serigne Ousmane Dia

Pudzianowskiego (13-7-1 N/C) nie widziano w klatce od końcówki 2019 roku. W ubiegłym zaś wpierw z udziału w KSW 53 wykluczyła go kontuzja, a następnie galę odwołano przez pandemię. Rekord byłego Strongmana zamyka zatem wygrana przez TKO walka z Erko Junem, 

Dziś KSW opublikowało na swoich social mediach tajemniczy materiał pt. „He is coming for Pudzian”. Patrząc na przebitki, które się tam pojawiają jasnym jest, że owym rywalem będzie senegalski „Bombardier” – Serigne Ousmane Dia (2-0).

Ważący przeszło 140 kg. i mierzący około 190 cm dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach do tej pory dwukrotnie wychodził do klatki. Oba pojedynki wygrał przez nokaut. Oba zresztą po upływie około minuty 1. rundy. Obaj jego przeciwnicy to jednakowoż absolutnie anonimowi zawodnicy. Dość powiedzieć, że dla ostatniego rywala „Bombardiera”- Dana Podmore’a, starcie z nim właśnie było pierwszym i jak na razie ostatnim zawodowym pojedynkiem. Drugi zaś wcześniej zmierzył się z Alexandru Lungu, również z marnym skutkiem. Dia zakończył zaś i jego przygodę z MMA, przynajmniej na ten moment. Trudno więc powiedzieć na ile „Bombardier” będzie w stanie zagrozić w oktagonie tak doświadczonemu jednak zawodnikowi jak Pudzian. 

Gala KSW 59 zaplanowana jest na 20. marca. Starcie Mariusza Pudzianowskiego z Dią jest na ten moment zaplanowane jako jej main event. 

Czytaj także: „Chciałbym zrobić to ponownie” – Phil De Fries o rewanżu z mistrzem UFC

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.