FEN 32: Marcin Łazarz wypunktował Wojciecha Janusza

Łazarz ponownie lepszy od Janusza.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Latającym kopnięciem rozpoczął Łazarz, odpowiada kombinacją 2-3 Janusz. Kontrujący prawy na lowkick Łazarza. Berserker stara się zamknąć swojego rywala na siatce, obrywa jednak mocnym middle kickiem. Łazarz wchodzi w klincz i dociska Janusza do siatki, po chwili ten odwraca sytuacje, praca kolanami, Łazarz rozrywa klincz i walka wraca na środek. Wymiana ciosów, obaj trafili. Próba obalenia ze strony Marcina, ale nieprzygotowana i bardzo czytelna – kończy dociskany do siatki. Po chwili doskonała zapaśnicza akcja Łazarza i Kulkinio ląduje na plecach. Łokcie z dołu Janusza, Łazarz skupia się na kontroli i sam częstuje rywala łockiem. Skręca się do dźwigni Berserker, ale Marcin bez problemu się broni i kilkoma łokciami trafia rywala w twarz.

Runda druga:

Cios w tułów w wykonaniu Janusza, overhand, ale przestrzelony. Berserker różnicuje płaszczyzny i trafia rywala, prawy Łazarza i middle kick, oddaje Janusz ciosem w tułów. Po raz pierwszy w tej rundzie Marcin idzie po nogi, tym razem jednak skuteczna obrona Janusza, który dociska rywala do siatki. Po kilku kolanach klincz rozerwany. Łazarz nieco celniejszy, regularnie trafia przednim prostym. Widocznie zwolnił Janusz, staje się czytelniejszy i obrywa doskonałym prawym! Berserker widocznie zachwiany, Łazarz decyduje się pójść po obalenie i bez większych problemów je finalizuje. Z góry obija korpus krótkimi ciosami, na tyle jednak rzadko, że sędzia decyduje się podnieść walkę. Do końca zostało jednak tylko pięć sekund.

Runda trzecia:

Łazarz jabem stopuje rywala, który pudłuje obszernym prawym. Janusz wpada w rywala, ale udaje mu się złapać klincz i dociska rywala do siatki, schodzi do nóg, ale nie ma wystarczająco siły, aby obalić rywala. Walka wraca na środek. Ciosy proste ze strony Łazarza dochodzą celu, lewy sierp. Berserker ponownie wchodzi w klincz i zaprasza rywala pod siatkę, pozostaje jednak nieaktywny i sędzia rozrywa klincz. Łazarz doskonale punktuje na środku klatki, brak odpowiedzi ze strony potwornie zmęczonego Janusza. Zaatakował Kulkinio, ale doskonałe wejście pod ciosem w wykonaniu Łazarza, który finalizuje obalenie i stawia pieczątkę na swoim zwycięstwie.

Wszyscy trzej sędziowie wskazali na zwycięstwo Marcina Łazarza w stosunku 29-28.

Przeczytaj też: FEN 32: Szymon Bajor po wycieńczającym pojedynku kończy Ednaldo Oliveire w trzeciej rundzie 

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.