FEN 32: Szymon Bajor po wycieńczającym pojedynku kończy Ednaldo Oliveire w trzeciej rundzie (WIDEO)

Bajor toruje sobie drogę do walki o mistrzostwo!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Ciosy proste Oliveiry, odpowiada Bajor niskimi kopnięciami. Polak ma problemy ze zbliżeniem się do rywala z uwagi na świetnego jaba Ednaldo. Kilka zamachowych Szymona, spudłował. Oliveira kontynuuje prace prostym. Trafił Bajor niezłym prawym, ale Oliveira oddaje kolejnymi jabami. Polak zamyka rywala na siatce niskimi kopnięciami i idzie po obalenie, Oliveira jednak doskonale się broni, odwraca Bajora i wciska go w siatkę. Podbródkowe Brazylijczyka na rozerwanie i wracamy na środek, kolejne świetne jaby. Lowkick Polaka, Ednaldo odpowiada lewym sierpem. Rusza z szarżą Bajor na koniec rundy, jednak bez problemu wychodzi z tego Brazylijczyk.

Runda druga:

Lewy prosty Oliveiry, Bajor stara się trafić sierpem, dwa lowkicki Polaka i przestrzelony frontkick. Brazylijczyk sporo celniejszy, próba obalenia w wykonaniu Polaka, ale doskonale broni się Ednaldo, wracamy na środek. Dwa jaby Brazylijczyka i kolejna zapaśnicza próba Bajora, tym razem zakończona powodzeniem. Problemy z ustabilizowaniem Brazylijczyka, ale z grubsza udaje się to Polakowi, który przechodzi do półgardy. Oliveira wraca do gardy i po chwili oddaje plecy, stara się wstawać po siatce, ale dobra kontrola Bajora, który ponownie zaprasza Brazylijczyka na ziemie. Kolana w wykonaniu Polaka, coraz więcej ciosów ląduje na głowie Ednaldo. Bajor w końcówce drugiego starcia wpina się za plecy i rozpuszcza kolejne uderzenia.

Runda trzecia:

Brazylijczyk w swoim stylu rozpoczyna jabem kontrolując dystans, lowkick Polaka i wejście w nogi, udane – Oliveira na plecach. Stara się wstawać po siatce Brazylijczyk i kontruje Polaka zapraszając go na ziemie. Bajor wstaje, ale Oliveira nadal trzyma uchwyt za dwie nogi, po chwili wracamy na środek klatki. Wymiana uderzeń, obaj zmęczeni. Polak instynktownie wchodzi w klincz i obala rywala za jedną nogę, po chwili wpina się za plecy, rozciągnięcie i ciosy Bajora. Seria doskonałych łokci w wykonaniu Szymona, Oliveira nie odpowiada, więc sędzia zmuszony jest wkroczyć między zawodników! Bajor zwycięża i to on zawalczy o mistrzowski pas królewskiej dywizji.

Przeczytaj też: FEN 32: Szymon Dusza ubił Rolanda Cambala ciosami w parterze (WIDEO)

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.