Andrzej Grzebyk
Zdjęcie: facebook.com/konfrontacja

“To wielki zaszczyt i honor” – Andrzej Grzebyk promowany na czarny pas BJJ

Czołowy zawodnik KSW otrzymał czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu.

Były podwójny mistrz organizacji FEN, a aktualnie poważny gracz w dywizji półśredniej KSW, Andrzej Grzebyk został promowany na czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu. 30-latek poinformował o tym zamieszczając wpis na swoich mediach społecznościowych.

Grzebyk w ostatnim pojedynku z Mariusem Zaromskisem doznał poważnej kontuzji nogi, która na dłuższy czas wykluczyła go ze startów. Polak nawiązał do tego zdarzenia zapewniając jednak, że robi wszystko, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności.

“Słuchajcie 3 miesiące temu złamałem nogę. Nie był to łatwy czas dla mnie, ale wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że się nigdy nie poddaje i nie poddam.”

Czas na powrót do optymalnej dyspozycji Grzebyk wykorzystał natomiast najlepiej jak się tylko dało. Były podwójny mistrz FEN pochwalił się bowiem zdobyciem czarnego pasa BJJ.

“Teraz gdy ciężko pracuje nad tym żeby wrócić do formy i do sprawności przyszedł ten dzień który zapisze się w mojej karierze sportowej. Z rąk @mariuszlinke oraz @lobo.the.man otrzymałem Czarny Pas BJJ. Jest to wielkie osiągniecie i duma, która będzie mi towarzyszyła. W nocy długo nie mogłem zasnąć i sam do siebie się uśmiechałem…. To wielki zaszczyt i honor. Dziękuję.”

Źródło: Andrzej Grzebyk/Instagram

Przeczytaj też: “Izzy jest rozpracowany” – Jan Błachowicz pewny swego przed walką z Adesanyą 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane