Charles Oliveira
Zdjęcie: UFC.com

„Mam zamiar złapać go kontrą” – Oliveira chce znokautować Chandlera

Charles Oliveira pewny siebie przed mistrzowską walką z Michaelem Chandlerem.

Walką wieczoru gali UFC 262, która odbędzie się 15 maja będzie pojedynek Charlesa Oliveiry z Michaelem Chandlerem. Zwycięzca zdobędzie niedawno zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova pas wagi lekkiej.

Do Bronx w rozmowie udzielonej portalowi Sherdog.com przeanalizował zbliżające się starcie z Amerykaninem.

– Jeśli mnie obali, to zrobi mi przysługę. – powiedział Oliveira –  Wierzę jednak, że będzie chciał się bić w stójce i zrobić mi to, co zrobił Hookerowi, ale jeśli on ma jeden mocny cios, to ja mam w odpowiedzi masę innych kombinacji.

– Nie będę przed nim uciekał. Wręcz przeciwnie – na każdą jego akcję, będę miał mocniejszą odpowiedź. Oczywiście Chandler zasłużył na docenianie jego umiejętności po debiucie, ale jeśli Hooker nie byłby skoncentrowany tylko na pie*doleniu głupot o mnie, poszłoby mu znacznie lepiej.

– Rozwinąłem się w zapasach – dodał Do Bronx – Jeśli obejrzycie moje ostatnie walki to zobaczycie, że obaliłem każdego ze swoich rywali i oczywiście na tym będę się skupiał w walce z Chandlerem.

– Michael zawsze wchodzi w walkę bardzo ostro. Wykorzystam to i złapię go na kontrę.

Oliveira w ostatnim czasie radzi sobie wyśmienicie, gdyż notuje aktualnie fantastyczną serie 8 zwycięstw pod rząd. Brazylijski specjalista od poddań najcenniejszą wygraną w karierze zanotował w grudniu zeszłego roku, kiedy to na pełnym dystansie pokonał Tony’ego Fergusona. Ta walka otworzyła mu drzwi do pojedynku o mistrzostwo, do którego dojdzie już 15 maja.

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: Doniesienia: Trzecia walka McGregora z Poirerem planowana na lipcową galę UFC 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.