fot: sportbible.com

„Oszukiwałeś przez całą karierę, a teraz nazywasz kogoś aktorem?” – TJ Dillashaw atakuje Aljamaina Sterlinga, a ten odpowiada

Były mistrz UFC w wadze koguciej skrytykował nowego mistrza, a ten szybko skontrował jego wypowiedź.

Podczas sobotniej gali UFC 259 odbyła się walka o mistrzostwo w wadze koguciej. Mistrz Petr Yan stanął przed pierwszą obroną swojego pasa, a jego rywalem był Aljamain Sterling. Rosjanin po trzech rundach prowadził na kartach punktowych u dwóch sędziów i wszystko zmierzało do tego, że po dwudziestu pięciu minutach to jego ręka pójdzie w górę. W czwartej rundzie „No Mercy” dopuścił się jednak idiotycznego faulu, po którym został zdyskwalifikowany, a nowym mistrzem został Sterling.

Przeczytaj też: Następny rywal dla Jana Błachowicza? Nasz mistrz i Dana White są co do tego zgodni

Całą tę sytuację skomentował były mistrz UFC w kategorii koguciej – TJ Dillashaw, który uważa, że zachowanie Sterlinga było aktorstwem.

A Oscara otrzymuje Aljamain „Fakemaster” Sterling za najlepszego aktora w walce o pas mistrzowski. Petr Yan musi się podszkolić w zasadach sportu, w którym niegdyś był mistrzem. Petr, teraz też jesteś oszustem, dzi*ko.

Przeczytaj też: „Byli niewiarygodnie stronniczy” – Komentatorzy krytykowani za pracę podczas UFC 259

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź nowego mistrza UFC, który skontrował Dillashawa, przypominając mu jego wpadkę dopingową.

Oszukiwałeś przez całą swoją karierę w UFC i masz teraz jaja żeby nazywać kogoś aktorem? Straciłeś swoje męstwo gdy zacząłeś sobie coś wstrzykiwać żeby rywalizować w klatce MMA. Mam nadzieję, że Sandhagen zabawi się z tobą tak jak to robił na sparingach w przeszłości.

Przeczytaj też: KSW 59: Adrian Bartosiński kontra Lionel Padilla, Łukasz Rajewski z nowym rywalem

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.