Sebastian Przybysz nowym mistrzem! Polak wypunktował Racicia!

Polak górą w starciu z Chorwatem.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna Przybysz. Polak wykorzystuje przewagę zasięgu i trafia lewym sierpem. Kopnięciami atakuje Polak, Chorwat odpowiada ciosem. Trafił dwoma mocnymi sierpami Racić, Przybysz odpowiada tym samym. Mocny prawy Racicia. Potężny prawy zawodnika z Dubrownika doszedł celu. Proste Przybysz, Racić odpowiada prawym. Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Polaka. Poszli na wymiany, ale obaj nic sobie z tego nie robią. Dwa proste Polaka, Chorwat odpowiada sierpem. Dobra kombinacja prawy sierp, niskie kopnięcie w wykonaniu pretendenta. Trafił Przybysz kolanem.

Runda druga:

Niskie kopnięcie Przybysza zaczyna drugą rundę. Dobra szarża Racicia spycha Polaka na siatkę. Dobry lewy sierpowy i middle kick w wykonaniu Przybysza. Lewy sierpowy Racicia, podbródkowym odpowiada Polak. Mistrz próbuje wejść w nogi, zawodnik z Gdyni jednak się nie daje. Mocny middlekick w wykonaniu pretendenta. Przybysz punktuje lewym prostym i prawym sierpem. Racić schodzi w nogi, ale gotowy był na to Sebastian. Trafił podbródkowym mistrz. Przybysz wysłał serię ciosów, ale żaden nie dotarł celu. Wymiany sierpami, celniej trafia Polak. Chorwat przewraca Sebastiana, ale ten wstaje błyskawicznie.

Runda trzecia:

Od dwóch lewych prostych rozpoczyna Przybysz. Odpowiada Racić. Mocne dwa ciosy Chorwata, jednym sierpem odpowiada Racić. Kopnięcie na tułów w wykonaniu Polaka. Dodaje ciosy na korpus, a następnie highkicka, który ląduje na gardzie. Kolejne kopnięcie na wątrobę, dodaje niskie kopnięcie na łydkę, Racić odpowiada ciosami. Mocny prawy na korpus w wykonaniu Chorwata. Trafił prawym podbródkowym Przybysz, zachwiał się Chorwat. Trafił sierpem Racić i Polak wylądował na deskach. Wstał jednak i próbuje zaskoczyć latającym kolanem. Racić obala i ląduje na górze. Próba balachy w wykonaniu Przybysza. Chorwat kończy trzecią rundę z góry.

Runda czwarta:

Prawy Racicia trafił w głowę Przybysza. Kilka wymian ciosami i w nogi nurkuje Racić. Przybysz nie daje jednak się sprowadzić i trafia kilkoma ciosami. Racić próbuje znów lewego sierpowego. Niskie kopnięcie Przybysza, a następnie prawy prosty, sierpem odpowiada Chorwat. Lewy sierp mistrza i nurkuje w nogi. Udaje mu się obalić zawodnika z Gdyni. Polak jednak wstaje i odwraca zawodnika z Dubrownika na siatce. Rozerwanie klinczu i Przybysz kopie w krocze. Potężny lewy sierp Racicia zachwiał Przybyszem. Polak trafia kolanami w głowę Chorwata. Polak próbuje obrotowego backfista i walka ląduje w parterze, a tam Przybysz kończy rundę z góry.

Runda piąta:

Kilka wymian ciosami i Racić schodzi po nogi, dobry odrzut Przybysza. Polak obala mistrza, ale walka wraca po chwili do stójki. Niskie kopnięcie na łydkę w wykonaniu Polaka. Przybysz znów obala, Racić próbuje gilotyny, ale nie ma zagrożenia dla Polaka. Chorwat kręci się, Przybysz próbuje przejść do bocznej. Łokciem atakuje z dołu mistrz wagi koguciej. Racić próbuje wstać, ale Przybysz po chwili znów schodzi do parteru. Chorwat oddaje plecy i próbuje duszenia zza pleców. Nie udaje mu się to, ale wciąż jest zapięty za plecami. Za plecami kończy Polak walkę.

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.