Jorge Masvidal

Masvidal: Kiedy wygram rewanż z Usmanem, na pewno pójdziemy na trylogię

Czwarty w rankingu wagi półśredniej Jorge Masvidal odpowiadał na pytania fanów przed swoim rewanżem o mistrzostwo wagi półśredniej przeciwko Kamaru Usmanowi, który odbędzie się 24 kwietnia na gali UFC 261.

Zapytany, co zrobi inaczej przed rewanżem z Kamaru, „Gamebred” odpowiedział szczerze.

„Nie zamierzam teraz ścinać 20 funtów  w wodzie w ciągu sześciu dni” – powiedział Masvidal. „To zupełnie inna redukcja wagi i myślę, że to będzie główny czynnik”.

W pierwszej walce Masvidala z Usmanem o pas wagi półśredniej na UFC 251 zastąpił Gilberta Burnsa dotkniętego COVID-19 zaledwie sześć dni wcześniej. W rezultacie Masvidal musiał szybko schudnąć, aby osiągnąć limit 170 funtów, a także dostosować swój harmonogram snu do czasu Abu Zabi.

Usman wygrał swój pierwszy pojedynek jednogłośną decyzją sędziów 50-45, 50-45, 49-46.

Inny fan zapytał Masvidala, czy byłby skłonny podjąć trzecią walkę z panującym mistrzem wagi półśredniej, zakładając, że Gamebred odniesie zwycięstwo w rewanżu z „The Nigerian Nightmare” na UFC 261.

„Kiedy wygram ten rewanż, na pewno pójdziemy na trylogię” – powiedział Masvidal.

Gala UFC 261 ,która odbędzie 24 kwietnia to nie tylko rewanż o mistrzostwo wagi półśredniej, ale także pierwszy raz w USA, w którym UFC będzie mogło powitać fanów z powrotem w wyprzedanym obiekcie liczącym ponad 15 000 osób bez ograniczeń związanych z dystansem społecznym.

Przeczytaj też: “POPRAWKI I ABSOLUTNY ROZPIE*DOL” – CONOR MCGREGOR ZAPOWIADA TRZECIĄ WALKĘ Z DUSTINEM POIRIEREM

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.