Karolczyk
Zdjęcie: AFN

Karolczyk po raz kolejny wystąpi na gali Armia Fight Night!

Po raz drugi w klatce Armia Fight Night zamelduje się żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej – Szymon Karolczyk.

Reprezentant klubu Ankos MMA w swojej zawodowej karierze pokonywał Dawida Gałęckiego i Miłosza Wąsika – oba starcia miały miejsce na galach Slugfest. Karolczyk w swoim ostatnim boju na gali AFN  z numerem 9 w styczniu tego roku   po walce na pełnym dystansie musial uznać wyższość swojego rywala – Adriana Kępy.

Czy podczas drugiego starcia pod szyldem organizacji Armia Fight Night ręka Karolczyka zostanie uniesiona ku górze w geście zwycięstwa?
Z kim tym razem skrzyżuje rękawice żołnierz WOT?

O tym dowiemy się już niebawem.


O gali Armia Fight Night Special Edition

Kolejna – specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Przeczytaj też: Klaudia Syguła vs Karolina Sobek na AFN 9!

Źródło: Informacja prasowa AFN

Kategorie
AFNNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.