fot. MiddleEasy

Neil Magny w maju zmierzy się z Geoffem Nealem

Interesujące starcie w dywizji półśredniej zestawione po raz kolejny.

Wedle nieoficjalnych informacji, jakie przekazał portal ESPN.com, podczas gali UFC zaplanowanej na 8 maja dojść ma do starcia zajmującego dziewiąte miejsce w rankingu kategorii półśredniej Neila Magny’ego z jedenastym Geoffem Nealem.

Pojedynek ten był już raz zestawiany – panowie rękawice skrzyżować mieli w sierpniu zeszłego roku. Wówczas jednak Neal z powodu poważnych problemów zdrowotnych był zmuszony wycofać się z walki.

Magny po porażce z Santiago Ponzinibbio z listopada 2018 roku miał dobrą passe trzech wygranych pod rząd. Jednogłośnymi decyzjami Haitan Sensation pokonywał Li Jinglianga, Anthony’ego Rocco Martina i Robbiego Lawlera. Ostatnim razem, gdy widziany był w oktagonie, musiał uznać jednak wyższość Michaela Chiesy, który zwyciężył z nim na pełnym dystansie.

Neal także wraca po porażce. W grudniu zeszłego roku doznał jej z rąk Stephene Thompsona, który pewnie go wypunktował. Wcześniej natomiast Handz of Steel był w UFC niepokonany. Notował tam serie pięciu wygranych pod rząd, mając na rozkładzie takie nazwiska jak Belal Muhammad czy Mike Perry.

Źródło: ESPN.com

Przeczytaj też: „Ostatnio wycofałeś się i poszedłeś po nogi w 30 sekund” – McGregor odpowiada Poirierowi 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.