fot. MMA Fighting

Zawodnicy UFC typują walkę Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal 2!

Predykcje zawodników na mistrzowskie starcie w dywizji półśredniej.

Walką wieczoru sobotniej gali UFC 261 będzie mistrzowskie starcie w kategorii półśredniej. Dzierżący pas BMF Jorge Masvidal spróbuje zrewanżować się aktualnemu mistrzowi, Kamaru Usmanowi za porażkę z lipca zeszłego roku.

Przeczytaj też: Karta walk gali UFC 261. Gdzie i jak obejrzeć? 

Kilku zawodników na co dzień walczących pod szyldem amerykańskiej federacji, specjalnie dla portalu BJPenn.com wytypowało to starcie.

Randy Brown: Ciężka walka. Z pełnym obozem Masvidal mógłby to ugrać, ale będzie miał bardzo ciężko.

Vicente Luque: Nie sądzę, aby ta walka jakkolwiek różniła się od pierwszej. Masvidal mając pełny okres przygotowawczy sprawi, że kilka pierwszych rund będzie bliższych, ale Usman ma doskonałe cardio, zapasy i naprawdę mocno uderza. Myślę, że ponownie zwycięży jednogłośną decyzją.

Jim Miller: Kamaru wygra to decyzją. Prawdopodobnie znowu zwycięży we wszystkich rundach.

Sam Alvey: Usman po raz drugi. Będzie trzymał Masvidala przy siatce i sprawi, że walka będzie nudna. Trzymam kciuki za Jorge, ale typuję Usmana.

Drakkar Klose: Dokładnie ten sam wynik, co ostatnim razem. Myślę, że Masvidal w niecały rok nie poprawi na tyle obrony obaleń, aby zneutralizować zapasy Usmana. Ten z kolei nie będzie chciał wymieniać z nim ciosów i ponownie wygra decyzją.

Joe Solecki: Usman przez decyzję. Możesz ponownie obejrzeć walkę z UFC 251, bo te starcie potoczy się dokładnie tak samo.

Grant Dawson: Nie obchodzi mnie, co mówią inni. Masvidal w życiu nie pokona Kamaru Usmana. Możesz mu dać nawet 10 lat na trening. To nie ma żadnego znaczenia. Usman wykorzysta swoje zapasy i ponownie go zdominuje.

Adrian Yanez: Nie mogę nie postawić na Masvidala. Nie zdziwię się jeżeli Usman będzie walczył tak samo jak ostatnio, a walka będzie podobna, ale myślę, że pełen obóz Jorge zrobi różnice. Stawiam na Masvidala przez nokaut w trzeciej rundzie.

Jeff Molina: Typuję Usmana. W pierwszej walce zdominował on Masvidala dość łatwo, a ta mentalna przewaga będzie miała tutaj znaczenie.


Zawodnicy typujący Kamaru Usmana: Randy Brown, Vicente Luque, Jim Miller, Sam Alvey, Drakkar Klose, Joe Solecki, Grant Dawson, Jeff Molina

Zawodnicy typujący Jorge Masvidala: Adrian Yanez

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: „Ma jedno z najdelikatniejszych uderzeń” – Masvidal nie obawia się siły ciosu Usmana 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.