Jiri Prochazka
Źródło: UFC

Jiri Prochazka możliwym rezerwowym w starciu Błachowicza z Teixeirą!

W walce wieczoru UFC 266 dojdzie do boju o tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej między Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą. Niewykluczone, że zawodnikiem rezerwowym dla tego pojedynku będzie Jiri Prochazka.

Jiri Prochazka (28-3-1) z impetem wszedł do amerykańskiej organizacji, nokautując dwóch byłych pretendentów do mistrzowskiego pasa, w tym ostatnim pojedynku obrotowym łokciem posłał na deski Dominicka Reyesa (12-3). Czech, udzielił ostatnio wywiadu dla Jamesa Lyncha, w którym między innymi ujawnił, że trwają negocjacje w kwestii tego, aby był potencjalnym rezerwowym w konfrontacji Polaka z Brazylijczykiem.

Jesteśmy w trakcie rozmów z UFC w sprawie bycia zawodnikiem rezerwowym dla walki Błachowicza z Teixeirą, na wypadek, gdyby ktoś wypadł. Zobaczymy, jak to się potoczy. Chętnie przyjmę tę ofertę. Chcę czekać na taką okazję – powiedział popularny „Denisa”.

Z Pozycji, którą aktualnie zajmuje w UFC Czech, na pewno nie jest zadowolony, Aleksandar Rakic (14-2), który kilkukrotnie upominał się o pojedynek z Czechem. Natomiast sam Prochazka, wyrobił sobie na tyle silną pozycje w federacji, że prawdopodobnie stanie do walki z wrześniowym zwycięzcą.

Przeczytaj też: Chris Weidman ma zamiar wrócić do klatki najszybciej jak się da

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.