fot. KSW

KSW powraca do Chorwacji! Gala odbędzie się w Amfiteatrze w Puli!

Największa polska organizacja ponownie zawita do Chorwacji.

KSW od kilku lat systematycznie organizuje gale poza granicami naszego kraju. Największa polska federacja była już w Anglii, Irlandii oraz Chorwacji. Z najnowszych informacji wynika, iż planuje ona ponownie zawitać właśnie na Bałkany.

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem total-croatia-news.com zdradził, iż najprawdopodobniej 4 września w Amfiteatrze w Puli odbędzie się wydarzenie spod ich szyldu.

– Byłem tu 20 lat temu; przypomniała mi o tym moja żona – powiedział szef KSW. – Kiedy zobaczyłem tę arenę, powiedziałem, że moim marzeniem byłaby organizacja gali właśnie tutaj. Potem, szczerze mówiąc, o tym zapomniałem, ale moi współpracownicy wpadli na ten pomysł.

– Chcemy wypromować markę KSW w Chorwacji i robić tu wydarzenia co roku. – stwierdził Lewandowski. – To wyjątkowe miejsce. Kiedyś była tu arena gladiatorów i uważam, że walki muszą się tu odbywać.

Nieco wcześniej, informacje tę na Twitterze podał także MMAPudelek. Wedle ich doniesień podczas gali w Chorwacji zobaczymy finał turnieju kategorii średniej FNC pomiędzy Danim Barbirem i Andim Vrtaciciem.

Źródło: total-croatia-news.com, MMAPudelek/Twitter

Przeczytaj też: KSW 61: Starcie Kamieniarz – Niedźwiedź dodane do karty walk 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane