Sean Strickland
Zdjęcie: UFC.com

“Teraz czuję się jak głupek” – Strickland po walce z Jotko

Sean Strickland w minioną sobotę odniósł zwycięstwo nad Krzysztofem Jotko. Było dość przekonujące, ale Amerykanin nie był w stanie skończyć rywala przed czasem.

Między innymi o to Strickland miał do siebie pretensje po gali. Był świadom, że przed pojedynkiem wygłosił wiele słów podkreślających jego dominację. Ale nie był w stanie w pełni tego udokumentować.

Niby wygrałem, ale nie skończyłem go. Chciałem wygrać przed czasem. Teraz czuję się jak głupek. Krzysztof dobrze odchodził do tyłu, ciągle się poruszał i nie mogłem tego wyłapać. Była taka sytuacja, że raz poszedłem za ciosem, ale wtedy mnie skontrował – mówił Strickland na konferencji prasowej – Mój występ był słaby. Jotko to typ zawodnika, który walczy w stójce. A ja jestem zły sam na siebie, za takie ku*ewsko słabe podejście. Wiedziałem, że może mnie kilka razy celnie trafić. Mimo to dałem się złapać na ciosy, które nie powinny stanowić dla mnie problemu.

Strickland przyznaje, że w UFC w głównej mierze jest dla pieniędzy. Zrobi sobie krótką przerwę, ale nawet po miesiącu jest gotowy zgłosić akces do kolejnego pojedynku.

Przeczytaj też: UFC on ESPN 23 z udziałem Jotko – wyniki

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane