UFC 262: Edson Barboza po świetnej walce znokautował Shane’a Burgosa [WIDEO]

Kapitalnie dysponowany Edson Barboza znokautował Shane'a Burgosa w trzeciej rundzie.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Burgos otwiera jabem, błyskawiczna odpowiedź Edsona w postaci kilku niskich kopnięć. Kombinacja Shane’a dochodzi celu. Brazylijczyk jak na razie ogranicza się do lowkicków. Burgos wywiera presję, ładnie trafia w tułów. Barboza konsekwentnie jednak okopuje wykroczną nogę rywala, ze sporymi sukcesami. Próba obrotówki w wykonaniu Edsona, Burgos łapie klamrę, nie na długo – walka wraca na środek. Brazylijczyk nieźle orbituje i kontynuuje pracę niskimi kopnięciami. Kapitalna kombinacja Burgosa sięgnęła głowy Barbozy. Po chwili trafił także na wątrobę. Brazylijczyk wystrzela niesygnalizowaną obrotówką! Shane ewidentnie ją odczuł, zatańczył. Edson trafia dwoma ciosami, lowkickiem. Burgos jest wstrząśnięty, lecz nadal niezmordowany idzie do przodu.

Runda druga:

Kibice na trybunach szaleją! Edson atakuje na otwarcie kombinacją 1-2. Wymiana kopnięć na wysokości łydki, po chwili próba obrotówki na korpus w wykonaniu Brazylijczyka. Barboza pozostaje w ruchu, jego middle kick dochodzi celu, lowkick także. Wymiana sierpów, Edson – zdaje się, że szybszy – trafia. Burgos atakuje hakiem na wątrobę. Ponowienie lewym sierpem. Wydaje się, że Barboza powoli opada z sił. Na niskie kopnięcie Amerykanina, Barboza odpowiada krosem. Kapitalna kombinacja Brazylijczyka na minutę przed końcem rundy. Shane ruszył do przodu, sięgnął dwoma uderzeniami, lecz Edson nie pozostaje bez odpowiedzi. Ależ walka!

Runda trzecia:

Burgos ostatnie starcie rozpoczął od niskiego kopnięcia. Tym samym odpowiedział Brazylijczyk – kilkukrotnie! Amerykanin trafia dwoma ciosami. Barboza niewzruszony, oddaje kombinacją zakończoną lowkickiem. Edson prawym sierpem sięga szczęki Burgosa, a ten… po chwili traci równowagę i pada na matę! Koniec!

Przeczytaj też: UFC 262: Muniz złamał rękę legendarnemu Ronaldo Souzie [WIDEO] 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.