fot. UFC.com

Zawodnicy UFC typują walkę Charles Oliveira vs. Michael Chandler!

Predykcje zawodników na mistrzowski pojedynek w kategorii lekkiej.

Walką wieczoru sobotniej gali UFC 262 będzie świetnie zapowiadające się starcie o pas kategorii lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą i Michaelem Chandlerem. Zwycięzca zostanie pierwszym po legendarnym Khabibiem Nurmagomedovie mistrzem tej dywizji.

Specjalnie dla portalu BJPenn.com, kilku zawodników na co dzień walczących pod szyldem amerykańskiej federacji wytypowało ten pojedynek.

Edson Barboza: Bardzo ekscytuje mnie ta walka. Uwielbiam Charlesa Oliveirę i myślę, że będzie w stanie obalić Chandlera, a w parterze go poddać. To będzie niesamowite starcie.

Jack Hermansson: Stary, strasznie czekam na ten pojedynek. Jestem ogromnym fanem ich obu, ale wydaje mi się, że Oliveira skończy Chandlera w okolicach drugiej bądź trzeciej rundy.

Edmen Shahbazyan: To trudne do wytypowania starcie. Chciałbym powiedzieć, że Chandler, ale muszę wskazać Oliveirę.

Geoff Neal: Myślę, że Oliveira to ugra. Nie wiem, jak dobry jest Michael, ale Charles powinien zdominować go w grapplingu.

Beneil Dariush: To bliska walka, ale wydaje mi się, że Chandler wygra.

Devin Clark: Michael Chandler przez nokaut. Jest on naprawdę zmotywowany i powinien dać sobie radę z obaleniami Oliveiry.

Tristan Connelly: Charles Oliviera. Ostatnimi czasy wyglądał świetnie, a tak naprawdę nadal nie wiemy czy Chandler to poziom czołówki UFC.

Joe Solecki: Michael Chandler przez nokaut, prawdopodobnie w drugiej lub trzeciej odsłonie.

Diego Ferreira: Oliveira. Jest wszechstronny i znacznie lepszy parterowo od Michaela, a i jego stójka ostatnio uległa poprawie. To bliska walka, ale wskażę Oliveirę.

Curtis Millender: Charles Oliveira – to jego czas. Zasługuje na to i myślę, że zdominuje Chandlera na ziemi.

Jeff Molina: Typuję Chandlera przez TKO. Charles nie będzie dał rady go obalić, a jeśli chodzi o walkę na nogach jest między nimi spora różnica.


Zawodnicy typujący Charlesa Oliveirę: Edson Barboza, Jack Hermansson, Edmen Shahbazyan, Geoff Neal, Tristan Connelly, Diego Ferreira, Curtis Millender

Zawodnicy typujący Michaela Chandlera: Beneil Dariush, Devin Clark, Joe Solecki, Jeff Molina

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: Walka Błachowicz vs. Prochazka w Polsce? Szef UFC jest na tak! 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane