Mamed Khalidov
Zdjęcie: facebook.com/konfrontacja

Khalidov: Jestem gotowy na wyzwanie

Mamed Khalidov był obecny na zapleczu gali KSW 61. Mistrz wagi średniej zdradził czy są już plany na jego kolejną walkę.

Legenda polskiego MMA w październiku znokautowała efektownie Scotta Akshama. Tym samym Mamed odzyskał mistrzostwo wagi średniej. Jak sam deklaruje – jest gotowy na kolejny występ, czeka tylko na decyzję właścicieli organizacji KSW.

–  Cały czas czekam na decyzję Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Jeszcze nie wiem, kiedy będzie miała miejsce moja kolejna walka i kto będzie przeciwnikiem. Jestem gotowy na każde wyzwanie i bardzo się cieszę, że dalej mogę być zawodnikiem MMA i mistrzem KSW. Skrzydła wsparcia rodziny i kibiców niosą mnie, mam zamiar przygotowywać się na 150 procent i dać z siebie wszystko – zapowiedział w rozmowie z Polsatem Sport.

Z kim chętnie zmierzyłby się Mamed? W medialnych spekulacjach najczęściej wspominane są nazwiska Scotta Askhama i Roberto Soldicia.

–  W wadze średniej dzieje się teraz sporo, więc nie byłbym pewny, czy zmierzę się faktycznie z którymś z nich. Myślę, że trzeba poczekać na to, co wydarzy się na kolejnej gali i wtedy będzie można rozważać różne scenariusze. Tak, jak powiedziałem, jestem gotowy na wyzwanie – podsumował.

Przeczytaj też: Lewandowski: Walka Kołeckiego z Narkunem chodzi nam po głowie

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane