Israel Adesanya
Zdjęcie: YouTube/UFC

“On jest oderwany od rzeczywistości” – Adesanya o Vettorim

Już w najbliższą sobotę gala UFC 263. W main evencie dojdzie do rewanżowego starcia Israela Adesanyi z Marvinem Vettorim o mistrzostwo wagi średniej.

Po wypowiedziach dla mediów widać, że Panowie niezbyt za sobą przepadają. Tym razem Adesanya skomentował postawę rywala i wrócił do ich pierwszej walki – gdy “The Last Stylebender” wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów w 2018 roku. Israel nie chce zostawiać losów wyniku w rękach sędziów.

Nie mogę zrozumieć,  jak on albo inny sędzia mogą dać tę walkę jemu i powiedzieć: „wygrał dwie z tych rund”. Co? Przepraszam, co? To nie działa w ten sposób – powiedział Adesanya w filmie promocyjnym walkę – Sędziowie zostaną wykluczeni tym razem, gwarantuję Ci, na 100 procent.

Uważaj na to, o co prosisz, bo możesz to dostać… On jest dosłownie oderwany od rzeczywistości, trzyma się tej przegranej ze mną bardziej niż swoich największych zwycięstw w karierze. Chcę mu to odebrać i upewnić się że nie będzie tym razem wątpliwości. Nie mogę się doczekać, żeby po prostu utłuc tego gościa – dodał.

Cały materiał:

Przeczytaj też: “Dokładnie wtedy będą walczyć” – drugie mistrzowskie starcie planowane na UFC 266: Błachowicz vs. Teixeira?

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane