fot. Sportsmanor

Zawodnicy UFC typują walkę Israel Adesanya vs. Marvin Vettori 2!

Predykcje zawodników na mistrzowski bój w kategorii średniej.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC 263. W walce wieczoru tego wydarzenia dojdzie do rewanżowego starcia o pas wagi średniej pomiędzy powracającym po nieudanej próbie podboju wyższej dywizji mistrzem, Israelem Adesanyą i głównym pretendentem, Marvinem Vettorim.

Kilku zawodników na co dzień walczących pod szyldem amerykańskiej federacji specjalnie dla portalu BJPenn.com wytypowało ten pojedynek.

Jack Hermansson: Myślę, że Adesanya ponownie wygra. Będzie trzymał dystans i rozbije Vettoriego. Raczej stawiam na decyzję sędziowską z uwagi na to, że Marvin jest bardzo wytrzymały.

Eryk Anders: Kompletnie nie widzę możliwości, w której Adesanya traci swój pas. Będzie w stanie bronić obaleń, a w stójce rozbijać Vettoriego. Jeśli chcesz pokonać Izzy’ego, musisz zrobić to za pierwszym razem.

Steven Peterson: Stary, typuję, że Adesanya wyjdzie do walki agresywnie, aby kastrować rywala z przestrzeni i ustrzeli go lewym sierpowym.

Christos Giagos: Adesanya. Już raz go pokonał, a jego stójka jest po prostu za mocna na Vettoriego.

Matt Frevola: Podoba mi się, iż Adesanya w ten sposób wraca po porażce. Myślę, że zobaczymy w jego oczach ogień i przypomni światu, jak jest dobry, wygrywając z Vettorim przez TKO.

Frank Camacho: Jestem fanem Izzy’ego. Jest fenomenalny i typuję, że ubije przeciwnika.

TJ Brown: Adesanya przez późne TKO. Wydaję mi się, że będzie chciał ubić Marvina po tym wszystkim, co zostało powiedziane.

Youssef Zalal: Muszę postawić na Adesanyę. Typuję, że zwycięży na punkty, bo Marvin jest piekielnie twardy.

Sean Woodson: Stawiam na Adesanyę. Sądzę, iż jego kickboxing jest zbyt dobry i tym razem pokona Marvina w bardziej przekonywujący sposób.

Danny Sabatello: Muszę być za moim człowiekiem – Włochem. Myślę, że Vettori jest aktualnie w głowie Adesanyi, który wie, że czeka go ciężka walka. Typuję, iż Marvin zaskoczy wiele osób i wygra wykorzystując swoje zapasy.


Zawodnicy typujący Israela Adesanyę: Jack Hermansson, Eryk Anders, Steven Peterson, Christos Giagos, Matt Frevola, Frank Camacho, TJ Brown, Youssef Zalal, Sean Woodson

Zawodnicy typujący Marvina Vettoriego: Danny Sabatello

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: “On jest oderwany od rzeczywistości” – Adesanya o Vettorim 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane