McGregor - Poirier III
Zdjęcie: twitter.com/UFCEurope

„Czuję się znakomicie!” – Pierwsza wiadomość McGregora po operacji

Irlandczyk uspokaja swoich fanów.

Conor McGregor na pewno nie tak wyobrażał sobie finisz walki z Dustinem Poirierem podczas gali UFC 264. Nie dość, że „The Notorious” ma kolejną porażkę w rekordzie, to przez poważną kontuzję nogi musiał się udać szybko do szpitala.

Wygląda na to, że McGregor jest już po zabiegu. Poinformował o tym w mediach społecznościowych, przesyłając pierwszą wiadomość do fanów po gali UFC 264.

– Z tej strony „Notorious” prosto z sali pooperacyjnej! Wszystko poszło zgodnie z planem. Jest świetnie! Czuję się znakomicie. Teraz sześć tygodni na tyłku i zaczynamy rehabilitacje. Chcę podziękować wszystkim za słowa wsparcia. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze podczas walki. Chcę także podziękować wszystkim, którzy pojawili się w T-Mobile Arena. To było totalnie wystrzałowe miejsce! To byłaby cholernie dobra pierwsza runda i wspaniale byłoby zacząć drugą. Ale ułożyło się jak się ułożyło. Taka jest natura tego biznesu. Doszło do złamania piszczeli i to był koniec. Dustin ciesz się tą „wygraną” ile chcesz, ale nic tam nie zrobiłeś. Nic! Ta druga runda pokazałaby wiele. Ale cóż, zbieram do kupy team, otrząsamy z kurzu i budujemy od nowa. Wracamy lepsi niż kiedykolwiek! – zapowiedział McGregor.

Przeczytaj też: UFC 264: Poważna kontuzja McGregora! Poirier ponownie górą – Wyniki

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.