fot. KSW/Facebook

KSW 62: Tomasz Sarara przetrwał trudne chwile, pokonał Filipa Bradaricia [WIDEO]

Tomasz Sarara mimo ogromnych problemów w dwóch pierwszych rundach, pokonał wyczerpanego Filipa Bradaricia.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Sarara ruchliwy, Bradarić wywiera natomiast presję. Po chwili idzie po obalenie i… je finalizuje! Sarara na plecach. Chorwat w gardzie, pracuje uderzeniami na głowę. Filip podnosi pozycje, rozpuszcza potężne młoty! Polak ponownie jednak przyciąga go do siebie. Kilka krótszych ciosów Bradaricia, następnie znowu podnosi pozycje i atakuje potwornymi hamerfistami. Sarara wypycha rywala, lecz ten szybko przechodzi jego nogi, ląduje w pozycji bocznej. Na oku Tomasza pojawia się spora opuchlizna. Bradarić w ostatnich kilkudziesięciu sekundach pracuje nad pozycją i wywiera mocną presję barkiem na szyję Polaka.

W przerwie pomiędzy pierwszą, a drugą rundą lekarz interesuje się opuchniętym okiem Sarary. Przez chwilę wydaje się, że pojedynek zostanie przerwany, ale ostatecznie Polak wychodzi do drugiego starcia.

Runda druga:

Tomasz – mając świadomość, że pozostało mu niewiele czasu – mocno siada na rywalu. Dobre niskie kopnięcia. Bradarić szybko jednak nurkuje w nogi i sprowadza Polaka. Z góry Chorwat pozostaje dosyć pasywny. Sędzia podnosi walkę. Sarara ponownie rusza do zdecydowanego ataku. Filip zblokował jedno z niskich kopnięć, wydaje się, że lewa noga Polaka mogła zostać uszkodzona. Ten jednak kontynuuje walkę, oddaje zaś kolejne obalenia. Bradarić z góry zdobywa boczną, następnie dosiad. Tam rozpuszcza ręce, Sarara zrywa się, wydawało się, że uda mu się wrócić do stójki, ale Chowat szybko ponownie się do niego skleja, zostając w dominującej pozycji do końca rundy.

Runda trzecia:

Bradarić błyskawicznie idzie po obalenia, ląduje w gardzie. Polak pracuje nad pasywnością. I po chwili sędzia podnosi walkę. Obaj mocno zmęczeni. Sarara trafia, Filip rusza zaś po desperackie obalenie. Tomasz bez problemu się broni, zajmuje dosiad! Tam atakuje Chorwata krótkimi ciosami, a ten odklepuje! Nieprawdopodobne!

Przeczytaj też: KSW 62: Lom-Ali Eskiev odklepał Gilbera Ordoneza [WIDEO] 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.