Edson Barboza
Zdjęcie: UFC.com

Barboza o walce z Chikadze: To będzie wojna!

Edson Barboza powróci do Octagonu w sobotnią noc, kiedy to zmierzy się z Chikadze w walce wieczoru. Powinna być ciekawym pojedynkiem pomiędzy dwoma wysokiej klasy strikerami.

Pretendent do tytułu mistrza wagi piórkowej UFC twierdzi, że po zwycięstwie nad Chikadze ma nadzieję na kolejnego przeciwnika z pierwszej piątki.

Barboza przystępuje do walki z impetem. Pokonał Shane’a Burgosa przez TKO w trzeciej rundzie na UFC 262 w maju. Nie zapominajmy też o zwycięstwie nad Makwanem Amirkhanim. Po wygranej nad Chikadze (który ma 6-0 w UFC), Barboza ma nadzieję, że walczy z kimś z elity dywizji piórkowej UFC.

– Widzicie na papierze, to jest rodzaj walki, którą chcę oglądać. Jestem pewien, że to będzie wojna! On jest świetnym napastnikiem, udowodnił to, a ja od prawie 11 lat udowadniam, że jestem jednym z najlepszych. To będzie wojna – powiedział Barboza – To zawsze wyjątkowe robić main event, oczy prawie wszystkich są tam, aby oglądać walkę wieczoru. Jestem bardzo szczęśliwy. Lata mijają, a ja nadal jestem dobrą rozrywką, zawsze robię dobre walki, zawsze zapewniam show dla ludzi, którzy oglądają

Gala UFC Vegas 35 już w najbliższy weekend, w nocy z soboty na niedzielę.

Przeczytaj też: Zawodnicy UFC typują walkę Edson Barboza vs. Giga Chikadze! 

Źródło: Combate/BJ Penn

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.