Justin Gaethje vs Michael Chandler i Rose Namajunas vs Weili Zhang na UFC 268!

UFC ogłosiło kolejne starcia!

Organizacja UFC ogłosiła kolejne zestawienia, które zobaczymy na gali UFC 268. Wydarzenie odbędzie się 6 listopada w Nowym Yorku. Będą to starcia Justin Gaethje vs Michael Chandler i Rose Namajunas vs Weili Zhang .

Justin Gaethje (22-3) powróci do klatki UFC po rocznej przerwie. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 254,m kiedy to przegrał w pojedynku o pas z Khabibem Nurmagomedovem (29-0). „The Highlight” zmierzy się teraz z Michaelem Chandlerem (22-6), który również wraca po porażce. „Iron” przegrał na gali UFC 262 z Charlesem Oliveirą (31-8 1N/C).

Innym ogłoszonym zestawieniem jest starcie rewanżowe pomiędzy Rose Namajunas (10-4) i Weili Zhang (21-2). Pierwszy pojedynek obu pań odbył się na gali UFC 261. Wtedy zwycięstwo zanotowała Namajunas, która znokautowała Chinkę po minucie i osiemnastu sekundach, dzięki czemu zdobyła mistrzowski pas.

Źródło: Bloodyelbow

Przeczytaj też: UFC Vegas 35: Gerald Meerschaert sensacyjnie udusił Makhmuda Muradova [WIDEO]