fot. Instagram/babilonmma

Mateusz Rybak vs Robert Valentin kolejnym zestawieniem na Babilon MMA 24!

Popularny "Robzilla" spróbuje przerwać zwycięską passę Polaka.

Organizacja Babilon MMA ogłosiła kolejne zestawienie, które zobaczymy na najbliższej gali Babilon MMA 24. Wydarzenie to odbędzie się już 11 września w Żyrardowie. Będzie to pojedynek Mateusza Rybaka (5-1) z Robertem Valentinem (5-2).

Mateusz Rybak to zawodnik, który zawodowe starty rozpoczął w 2017 roku. W debiucie musiał uznać wyższość Mateusza Symoczki (4-1). Była to jak dotąd jedyna porażka Rybaka w karierze. Obecnie ma on passę 5 zwycięstw z rzędu. Dla organizacji Tomasza Babilońskiego Polak stoczył dwa pojedynki. Na gali Babilon MMA 17 pokonał Jarosława Lecha (5-7), a na Babilon MMA 21 pokonał Tomasza Mozdyniewicza (4-2).

Jego passę zwycięstw spróbuje teraz przerwać Robert Valentin. Jest to Szwajcar, który zawodowe starty rozpoczął w 2016. Przez większość kariery walczył głównie na mniejszych galach. Pokonał takich zawodników jak Mario Dengg (7-4), Mensur Alić (5-2), czy Joey Berkenbosch (4-2). Przegrywał natomiast z Ibo Aslanem (8-1), czy Djatim Melanem (7-0). Szwajcar jest zawodnikiem posiadającym spore umiejętności parterowe. Na pięć zwycięstw aż czterokrotnie poddawał rywali.

Źródło: Instagram/Babilonmma

Przeczytaj też: MATEUSZ ŁAZOWSKI VS PATRYK DUBIELA NA BABILON MMA 24!

Kategorie
BabilonNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.