Khabib
źródło: thenational.ae

“Normalni ludzie nie mówią takich rzeczy” – Khabib o wpisie McGregora

Khabib Nurmagomedov krytycznie o usuniętym wpisie Conora McGregora, w którym ten zaatakował jego zmarłego ojca.

Po lipcowej gali UFC 264, podczas której Conor McGregor przegrał w trylogii z Dustinem Poirierem, Khabib Nurmagomedov skomentował klęskę Irlandczyka, twierdząc, iż dobro zawsze zwycięży ze złem.

Kilka dni temu, The Notorious przypomniał sobie o słowach jednego ze swoich największych rywali i zamieścił na Twitterze wpis. Porównał w nim te zdanie do śmierci ojca Khabiba, Abdulmanapa Nurmagomedova.

Więc covid jest dobrem, a ojciec złem?

Conor McGregor seemingly taunts Khabib Nurmagomedov's dead fatherKhabib obszernie odniósł się do tego – ostatecznie usuniętego – Tweeta w podcaście Hotboxin’ with Mike Tyson.

– Tylko zło może mówić o twojej żonie, dzieciach czy religii. – stwierdził Dagestańczyk. – Normalni ludzie nie mówią takich rzeczy. Myślę, że opublikował ten wpis, gdy wypił za dużo albo coś takiego. Następnego dnia go skasował, tak jak to ma w zwyczaju. Spogląda w telefon po wstaniu z łóżka i myśli sobie: Co ja narobiłem?

– Jeśli kogoś już z nami nie ma, a ty robisz takie rzeczy, to pokazuje to, jaki jesteś w środku. Jakim jesteś złym człowiekiem.

Cały podcast:

Źródło: Hotboxin’ with Mike Tyson/YouTube

Przeczytaj też: Luke Rockhold wraca na UFC 268! Amerykanin poznał nazwisko rywala 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane