fot. The world news platform

Zawodnicy UFC typują walkę Derrick Lewis vs. Ciryl Gane!

Predykcje zawodników na walkę wieczoru sobotniej gali UFC 265.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC 265. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie bój o tymczasowy pas kategorii ciężkiej pomiędzy kowadłorękim Derrickiem Lewisem i niepokonanym Cirylem Gane.

Kilku zawodników na co dzień walczących pod szyldem amerykańskiej organizacji, specjalnie dla portalu BJPenn.com wytypowało ten pojedynek.

Vicente Luque: Człowieku, to będzie dobra walka. Myślę, że Lewis znokautuje Gane’a w drugiej rundzie i zostanie tymczasowym mistrzem.

Maycee Barber: Typuję Gane’a przez decyzję. Jest mobilny, więc będzie w stanie unikać ciężkich ciosów Derricka.

Alonzo Menifield: Derrick Lewis przez nokaut. To jedyny sposób w jakim może wygrać i odnoszę wrażenie, że uda mu się to.

Mario Bautista: To bliska walka. Ciryl wygląda dobrze, ale muszę postawić na Lewisa. Znokautuje go w drugiej lub trzeciej rundzie.

Casey Kenney: Sądzę, że Gane wygra to decyzją.

Brandon Royval: Stawiam na Gane’a. Jest lepszy technicznie, ale Lewisowi ze swoją siłą wystarczy jeden cios. Ciągle się waham, ale tak jak powiedziałem – Ciryl.

Ode Osbourne: To ciężka walka do wytypowania. Wybiorę Gane’a, gdyż uważam, że jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, ale Lewis potrzebuje tylko jednego uderzenia…

Jerome Rivera: Podoba mi się te zestawienie. Ciryl to kapitalny technik, a Lewis będzie czekał na ten jeden cios, który tak naprawdę nie nadejdzie. W moich oczach, Gane będzie punktował go przez 25 minut i ostatecznie wygra na kartach sędziowskich.


Zawodnicy typujący Derricka Lewisa: Alonzo Menifield, Mario Bautista

Zawodnicy typujący Ciryla Gane: Vicente Luque, Maycee Barber, Casey Kenney, Brandon Royval, Ode Osbourne, Jerome Rivera

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: Marcin Tybura wystąpi na gali UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira w Abu Dhabi! 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.