Ujawniono datę i miejsce gali KSW 63
Kolejne wydarzenie organizacji KSW odbędzie się 4 września w warszawskim studiu telewizyjnym, ATM Studio. W walce wieczoru „Robocop” powróci do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego. Rywalem Roberto Soldicia (18-3, 15 KO, 1 Sub) będzie jedna z największych gwiazd czeskiego MMA, Patrik Kincl (24-9, 12 KO, 6 Sub). Kolejne pojedynki gali zastaną ogłoszone w następnych dniach.
Mała pula biletów pojawi się w sprzedaży we wtorek, 10 sierpnia na stronie eBilet.pl.
Siedzący na tronie kategorii półśredniej Roberto Soldić stanie do kolejnej obrony pasa odzyskanego z rąk Dricusa du Plessisa na gali KSW 45 w Londynie. Chorwat to jeden z najniebezpieczniejszych zawodników w historii organizacji KSW. „Robocop” skończył pięć z sześciu zwycięskich starć w okrągłej klatce przez nokaut, a każdy z nich pozostawał na długo w pamięci widzów. 26-latek już w debiucie pokonał Borysa Mańkowskiego i sięgnął po tytuł mistrzowski. W kolejnych starciach rozprawiał się ze wspominanym Du Plessisem, Viniciusem Bohrerem, Krystianem Kaszubowskim, Michałem Pietrzakiem i Michałem Materlą.
Patrik Kincl miał zmierzyć się z Roberto w pierwszej walce dla KSW, do której miało dojść w Londynie na gali KSW 50. Czech wypadł jednak ze starcia i pojawił się w okrągłej klatce rok później podczas gali KSW 57, gdzie w pięknym i widowiskowym stylu odprawił ciosami w pierwszej odsłonie Tomasza Drwala. Następnie 32-latek zmierzył się z Tomaszem Romanowskim i również za pomocą uderzeń wygrał w drugiej odsłonie ich starcia na gali KSW 61. Reprezentant All Sports Academy stanie do walki o pas po serii pięciu wygranych pojedynków. W całej karierze Kincl wygrał 24 walki, z których 18 kończył przed czasem.
Walka wieczoru | The Main Event
Walka o pas kategorii półśredniej | KSW Welterweight Championship Bout
77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić (18-3, 15 KO, 1 Sub) vs Patrik Kincl (24-9, 12 KO, 6 Sub)
Informacja Prasowa
Przeczytaj też: FEN 36: Marcin Wójcik zmierzy się z Ederem De Souzą w pierwszej obronie pasa
-
AktualnościMagomed Ankalaev walczył z pękniętym żebrem — przegrał z Alexem Pereirą na UFC 320
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:39
-
AktualnościUFC na trawniku przed Białym Domem – Trump zapowiada galę na 14 czerwca 2026
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:34
-
AktualnościConor McGregor zawieszony na 18 miesięcy za naruszenia zasad antydopingowych
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:02
-
FAME MMAGdzie obejrzeć KSW 110? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 19 września 2025, 21:54
-
AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
-
AktualnościGdzie obejrzeć FAME MMA 27? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 6 września 2025, 14:10




