Bisping: Till doznał kontuzji przed walką z Brunsonem
W minioną sobotę doszło do sporej niespodzianki w Apex. Derek Brunson udusił Darrena Tilla, choć to Brytyjczyk był faworytem. Brunson tym samym umacnia swoją pozycję w dywizji średniej, a Till nieco musi przystać w miejscu.
Okazuje się, że na kilka tygodni przed galą Till doznał kontuzji, która przeszkodziła mu w normalnym przeprowadzeniu przygotowań.
– Poszedłem za kulisy, aby porozmawiać z Darrenem Tillem, a on był sfrustrowany – powiedział Bisping w rozmowie z BT Sport – On zerwał swoje ACL 10 tygodni temu. Z pewnością tego typu kontuzja utrudniła jego występ. Ale nie można niczego odbierać Derekowi Brunsonowi.
Sztab Tilla i sam zawodnik nie potwierdzili na razie tych informacji. „The Gorilla” jednak w przeszłości miał problemy z kontuzjami i być może ponownie dojdzie do jego dłuższej przerwy.
https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=271873108102894
Przeczytaj też: UFC Vegas 36: Derek Brunson udusił Darrena Tilla [WIDEO]
-
AktualnościGeorges St-Pierre doczeka się filmu biograficznego o legendzie UFC. Reżyserem Thomas Soto
Andrzej / 25 marca 2026, 14:34
-
AktualnościJon Jones: byłem w zaawansowanych negocjacjach na galę UFC w Białym Domu, organizacja twierdzi inaczej
Andrzej / 23 marca 2026, 15:30
-
AktualnościReinier de Ridder przechodzi do kategorii półciężkiej po porażce z Caio Borralho na UFC 326
Andrzej / 12 marca 2026, 16:43
-
AktualnościAljamain Sterling zmierzy się z Youssefem Zalalem w walce wieczoru UFC Vegas 116
Andrzej / 12 marca 2026, 15:39
-
AktualnościUFC w Białym Domu może kosztować do 60 mln dolarów — gala 14 czerwca z około 5 tys. widzów
Andrzej / 25 lutego 2026, 16:49
-
AktualnościRenato Moicano kontra Chris Duncan w głównym pojedynku UFC Fight Night 272 w Las Vegas
Andrzej / 23 lutego 2026, 16:33




