Fot. Facebook/ Fernando Santo Forte - MMA

Fernando Rodrigues Jr. chętny na walkę z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 64!

Były mistrz KSW chciałby skrzyżować rękawice z "Pudzianem"!

Były mistrz organizacji KSW Fernando Rodrigues Jr. (12-7) na swoich mediach społecznościowych wyraził chęć zawalczenia z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Hej wielcy szefowie @martinlewandowski i @kawul_ksw, byłbym zaszczycony walką z polską legendą @pudzianofficial, zróbmy to bossowie, jedna z największych walk w historii KSW. @ksw_mma pierwszy brazylijski mistrz wagi ciężkiej w starciu z wielokrotnym mistrzem siłowym, wspaniałym fighterem i polskim idolem @pudzianofficial

Fernando Rodrigues Jr. jest byłym mistrzem organizacji KSW w kategorii ciężkiej. Tytuł zdobył na gali KSW 37, kiedy to znokautował Karola Bedorfa (15-5).  Jego panowanie było dość krótkie, gdyż już na KSW 39 Brazylijczyk został znokautowany przez Marcina Różalskiego (7-4). Dwie galę później „Santo Forte” ponownie został znokautowany, tym razem przez Michała Andryszaka (22-10). Po tym starciu Rodrigues stoczył jeden pojedynek poza organizacją, w którym to pokonał Jamesa McSweeneya (15-18). Swoją jak dotąd ostatnią walkę w polskiej organizacji Fernando stoczył na gali KSW 47. kiedy to przegrał niejednogłośną decyzją sędziowską z Satoshim Ishiim (25-13-1). Od tego czasu Brazylijczyk stoczył 2 następne pojedynki, w których to musiał uznać wyższość rywali. Najpierw przegrał z debiutującym wtedy Kirillem Kornilovem (10-0-1), a później został znokautowany przez Sergeia Kharitonova (32-9 2N/C).

Źródło: Facebook/ Fernando Santo Forte – MMA

Przeczytaj też: UFC Vegas 37: Anthony Smith po szalonym pojedynku poddał Ryana Spanna [WIDEO]

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.