Sean O'Malley
Zdjęcie: UFC Espanyol

Sean O”Malley chętny by zastąpić Sterlinga w walce z Yanem

Na UFC 267 ma dojść do walki o pas tymczasowy w wadze koguciej po tym, jak kontuzji doznał Aljamain Sterling

Nie dojdzie do długo wyczekiwanego starcia rewanżowego o prym w dywizji koguciej. Aljamain Sterling doznał bliżej nieokreślonej kontuzji i nie będzie bronić pasa przeciw temu, któremu go odebrał – Petrowi Yanowi. Zagraniczne media są jednak zgodne – UFC chce na gali z numerem 267 dwóch walk o pas. Co w tej sytuacji? W grę mocno wchodzi starcie o tytuł tymczasowy.

Kto miałby jednak być rywalem Petra Yana? Tego nie wiadomo, ale akces do takiego pojedynku zgłasza Sean O’Malley. „Sugar” napisał na swoim Twitterze krótki i zwięzły wpis na ten temat.

Choć O’Malley z pewnością jest bardzo medialną postacią i widowiskowo walczącym zawodnikiem, ciężko traktować tę kandydaturę poważnie. Amerykanina nie ma bowiem nawet w najlepszej 15-tce rankingu dywizji koguciej i co najmniej szokujące byłoby gdyby dostał szansę walki o tytuł. UFC potrafiło jednak nieraz zaskakiwać, więc zobaczymy na kogo postawią tym razem.

UFC 267 odbędzie się 30. października. Jej głównym wydarzeniem będzie druga obrona pasa przez naszego mistrza – Jana Błachowicza. „Cieszyński Książe” zmierzy się z Gloverem Teixeirą.

Czytaj także: Aljamain Sterling wypada z karty walk UFC 267!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply
Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.