Michał Andryszak
Zdjęcie: KSW

Lewandowski o Andryszaku: Michał zawsze może wrócić do KSW

W sobotę organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła nawiązanie współpracy z Michałem Andryszakiem.

Ten transfer odbił się szerokim echem w środowisku MMA. Andryszak ostatnio był związany głównie z KSW. Niedawno były też spekulacje, że może zasilić organizację UFC. We wrześniu przegrał jednak walkę z Darko Stosiciem, co nieco pokrzyżowało plany. Teraz ma zawalczyć w listopadzie na FEN 37.

O kulisach przenosin wypowiedział się jeden ze współwłaścicieli KSW – Michał Lewandowski.

– Nie przespaliśmy sytuacji. My mu po prostu odpuściliśmy. Ustaliliśmy sobie w głowie, że jeśli nie dogadamy się na pewnych warunkach to Michałowi po latach współpracy podziękujemy. Tu nie ma złej krwi. Nie mamy żadnej urazy do siebie. Michał zawsze może wrócić do KSW – powiedział w wywiadzie dla In The Cage.

– Gdzieś się nie spieliśmy, co chcemy. Nie pasuje nam – mówiliśmy to od początku – kiedy zawodnicy machają flagami do UFC. Nie dlatego, że nie lubimy UFC – bo sam jestem fanem – tylko promocja danego zawodnika, który chce coś zdobyć i dać nogę jest trudna (…) Jeszcze doszły do tego kwestie finansowe, oczekiwania itp. Rozstaliśmy się w pełnym, łagodnym stylu. Ja sam nie brałem udziału w tych rozmowach, znam to z relacji Wojsława. Ustaliliśmy strategię, Woju przeprowadził i nie było żadnych emocjonalnych problemów. Życzę Michałowi wszystkiego najlepszego. Niech się rozwija w FEN – dodał Lewandowski.

Przeczytaj też: Błachowicz o Andersonie: Jest po prostu śmieszny, a zarazem żałosny

Źródło: In The Cage

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.