Erko Jun/Facebook

„Zróbmy to jeszcze raz” – Erko Jun nawołuje Pudziana do rewanżu

Bośniak chce powetować sobie porażkę w pierwszym pojedynku

Po raz pierwszy Jun (3-2) i Pudzianowski (16-7-1 N/C) spotkali się w klatce w 2019 roku w Zagrzebiu. Górą był wtedy Polak, choć nawet jeden z włodarzy KSW mówił wówczas, że ex strongman zwyciężył jedynie dzięki kilogramom. Walka pozostawiła pewien niedosyt, szczególnie przez zakończenie. Jun bowiem nie mógł wstać spod Mariusza, a Polak przestrzelał sporo ciosów w ground and pound. Przez brak obrony sędzia musiał jednakowoż przerwać walkę.

Teraz Erko chce rewanżu z Pudzianowskim i daje o tym znać za pośrednictwem social mediów. Bośniacki trener personalny napisał, że to jest walka, którą chcą ponownie zobaczyć ludzie.

Pudzian odniósł się do wpisu byłego rywala, lecz nie określił się czy chce takiego pojedynku. Zapytał za to kibiców czy rzeczywiście chcieliby zobaczyć takowy rewanż.

Jun ma już ponad roczną przerwę od MMA. W ostatnim pojedynku uległ Damianowi Olszewskiemu przez ekspresowe KO. Pudzianowski zaś walczył zaledwie parę dni temu na KSW 64 gdzie w zaledwie 18 sekund odprawił Bombardiera z Senegalu przez ciężki nokaut.

Czytaj także: KSW 64: „Pudzian” w 18 sekund ubija „Bombardiera” (wideo)

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.