Fot. Instagram/ khabib_nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov planuje zorganizować galę w Miami!

Były mistrz UFC planuje zorganizować galę w Miami pod koniec stycznia!

Były mistrz UFC w kategorii lekkiej, a obecnie właściciel organizacji Eagle Fighting Championship Khabib Nurmagomedov (29-0) przedstawił w rozmowie dla ESPN.com najbliższe plany organizacji Eagle FC. Dagestańczyk wyjawił, że w tym roku jego organizacja zorganizuje jeszcze galę w Moskwie, natomiast w pod koniec stycznia 2022 roku organizacja zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych.

“Następna gala Eagle FC odbędzie się 10 grudnia w Moskwie. Będzie to duże wydarzenie, ostatnie w tym roku. Zobaczycie tam bardzo rozbudowaną kartę walk. Następna gala odbędzie się w Stanach Zjednoczonych pod koniec stycznia w Miami. Będzie to naprawdę duże wydarzenie. Zakontraktowaliśmy trzy, cztery wielkie gwiazdy. Nie będę teraz ich ogłaszał, ponieważ 15 grudnia odbędzie się duża konferencja prasowa w Miami. Zamierzam przyjechać na Florydę.”

Nurmagomedov zapowiedział również, że w następnym roku jego organizacja zakontraktuje zawodników, którzy w swoim dorobku mają występy dla takich organizacji jak UFC czy Bellator.

“2022 rok będzie przełomowy dla Eagle FC. Mamy zamiar podpisać ponad 50 zawodników z całego świata – młodych zawodników oraz byłe gwiazdy UFC czy Bellatora. Będziemy organizowali duże gale, a niektóre z nich odbędą się w Miami.”

Dagestańczyk dodał również, że jeśli Eagle FC ma konkurować z najlepszymi, to musi organizować gale w USA.

“Jeśli chcesz stać się wielki w MMA to musisz być w USA. Jeśli nie jesteś w USA to nigdy nie zostaniesz numerem 1. To moja opinia. Jeśli chcesz być najlepszy to musisz być w USA.”

Źródło: ESPN.com, MMA Junkie

Przeczytaj też: Covington uderza w McGregora: myśli, że stoi ponad prawem

 

 

Kategorie
Eagle Fighting ChampionshipNEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.