Colby Covington
fot. Bleacher Report

Covington uderza w McGregora: myśli, że stoi ponad prawem

Conor McGregor kilkukrotnie wchodził w konflikt z prawem. Jego postawa niezbyt podoba się Colby'emu Covingtonowi.

Nie ma wątpliwości, że „The Notorious” sporo osiągnął w UFC pod względem sportowym. Ostatnio jednak rozczarowuje, a do tego częściej słynie z kontrowersji niż z dobrych rezultatów. Coraz więcej osób irytuje postawa Irlandczyka.

– Stara się o to, żeby media o nim mówił. Chce cały czas pozostawać w blasku fleszy. Wraca po przegranej, więc chce zwrócić na siebie uwagę. Ludzie jednak zastanawiają się czy on nadal ma w sobie to coś? On zarobił mnóstwo pieniędzy i miał świetną karierę, wyjątkowe chwile w UFC. Teraz jest obrzydliwie bogaty i myśli, że stoi ponad prawem. Myśli, że za pieniądze można wszystko kupić. Pieniędzmi jednak nie odkupisz uderzenia staruszka w twarz, rzucania krzesłem w autobus albo próby ataku na Machine Guna Kelly’ego. To smutne. To upadek i nie sądzę, żeby wszystko się kiedyś odwróciło na jego korzyść. Myślę, że to wszystko się kiedyś na nim zemści i zobaczymy go za kratkami – powiedział w wywiadzie dla MMANews.com.

McGregor w ostatnich wywiadach zapewniał, że wciąż mierzy wysoko i chce odzyskać jeden z pasów mistrzowskich. Celuje teraz w powrót w pierwszej połowie 2022 roku, po tym jak wyleczy kontuzję nogi.

Przeczytaj też: Usman o walce z GSP: On tego nie chce

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.