Fot. Instagram/ paul_redser_mma

Paul Redmond ogłosił zakończenie kariery!

Były zawodnik organizacji KSW poinformował o swojej decyzji na swoim profilu instagramowym!

Były zawodnik KSW Paul Redmond (15-9) ogłosił zakończenie kariery. Taką informację przekazał na swoim profilu instagramowym. Za jedną z głównych przyczyn swojej decyzji Irlandczyk uznał liczne kontuzje, które w ostatnim czasie go prześladowały i nie dawały mu możliwości na odpowiednie przygotowanie do walk.

„Miałem zamiar po prostu usunąć się w cień i nie wspominać o tym, ale wiele osób pyta mnie „kiedy znowu wyjdę do walki”, a ja zawsze odpowiadam, że wkrótce itd. Etc. Ale prawda jest taka, że prawdopodobnie nie zobaczycie mnie już więcej w klatce mma.

Myślałem długo i ciężko o tym, rozmawiałem z @coach_andyryan_, moją rodziną itd. i myślę, że teraz jest dobry moment aby odejść z mma na zawsze. 25 zawodowych walk, pełna amatorska kariera, ale kontuzje zaczynają się nawarstwiać z każdym obozem i z ich powodu nie byłem odpowiednio przygotowany do moich dwóch ostatnich walk.”

Paul Redmond zawodową karierę rozpoczął w 2010 roku. W swoim dorobku ma występy dla takich organizacji jak UFC, KSW, czy Bellator. W polskiej organizacji stoczył dwa pojedynki. Na gali KSW 40 pokonał niejednogłośną decyzją sędziowską Łukasza Chlewickiego (14-8-1), a 4 gale później został znokautowany przez Gracjana Szadzińskiego (8-4). Swój ostatni pojedynek stoczył w lutym tego roku, kiedy to przegrał przez poddanie z Georgim Karakhanyanem (31-12-1 1 N/C).

Źródło: Instagram/ paul_redser_mma

Przeczytaj też: Anita Bekus zawodniczką organizacji KSW!

Kategorie
BellatorKSWNEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.