Instagram/ martinlewandowski

Martin Lewandowski zainteresowany zorganizowaniem rewanżowego starcia Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz!

Martin Lewandowski chciałby zorganizować rewanżowy pojedynek pomiędzy Joanną Jędrzejczyk, a Karoliną Kowalkiewicz!

Współwłaściciel organizacji KSW Martin Lewandowski stwierdził, że jest zainteresowany zorganizowaniem pojedynku rewanżowego pomiędzy Joanną Jędrzejczyk (16-4), a Karoliną Kowalkiewicz (12-7). Martin Lewandowski wspomniał też o tym, że Stowarzyszenie MMA Polska utworzyło sekcję żeńską, gdzie głównymi liderkami są właśnie wcześniej wspomniane zawodniczki.

„W Stowarzyszeniu MMA Polska powstała sekcja żeńska i właśnie wspomniane przez ciebie panie są głównymi liderkami, twarzami tej sekcji. Nie wzięło się to stąd, że miałem fajne zdjęcie z Instagrama i wkleiłem, tylko to wymagało szeregu ustaleń i obustronnych deklaracji. Oczywiście rozmawialiśmy o jakimś ewentualnym powrocie do KSW, ale… To jest jakaś historia, panie są związane z UFC, mają jakieś zapisy, o których szczerze mówiąc, nie wiem. Mogę się domyślać. Widziałem coś, słyszałem coś, więc jakoś to sobie składam, ale dopóki z ich strony nie będzie zielonego światła, to możemy sobie marzyć, myśleć, tworzyć historię. Jeżeli pytasz mnie oficjalnie, to bardzo chętnie zobaczyłbym rewanż naszych znakomitych kobiet.  Z tego, co się jak mi się wydaje, dobrze orientuję, to panie raczej kończą współpracę. Pytanie, jakie są tam zapisy? Ile mają okresu karencji, gdzie nie mogą walczyć w MMA, bo pewnie w innej formule mogłoby dojść do jakiejś konfrontacji. Ale ja czekam, żeby panie mogły zawalczyć w MMA na KSW.”

Poprzedni pojedynek obu zawodniczek odbył się na gali UFC 205. Wtedy przez jednogłośną decyzję sędziowską zwyciężyła Joanna Jędrzejczyk.

Źródła: WP Sportowe Fakty „Klatka po Klatce”, MMA.pl

Przeczytaj też: Droga do KSW 65: Daniel Torres i Salahdine Parnasse

 

 

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.