Fot. Instagram/ diegoufctx

„To twardy zawodnik” – Diego Ferreira o Mateuszu Gamrocie!

Brazylijczyk wypowiedział się na temat swojego nadchodzącego pojedynku z Mateuszem Gamrotem!

Już 18 grudnia do oktagonu UFC powróci Mateusz Gamrot (19-1 1 N/C). Jego przeciwnikiem będzie sklasyfikowany na 11 miejscu w rankingu UFC kategorii lekkiej Diego Ferreira (17-4). Brazylijczyk w wywiadzie dla TVP Sport przyznał, że „Gamer” jest twardym zawodnikiem.

„To twardy zawodnik. Nie ma zbyt wielu przegranych w rekordzie. Obaj chcemy piąć się w rankingu. On ma zamiar się w nim znaleźć, ja chcę awansować do czołówki. Nasze ścieżki się przecięły i wygrana jest konieczna dla nas obu, żeby przy naszym nazwisku w rankingu była odpowiednia liczba.”

Ferreira zdradził również, że propozycja walki z Mateuszem Gamrotem była jedyną, jaką otrzymał.

„W grze był tylko Gamrot. Dostałem kontrakt na walkę z nim i od razu się zgodziłem. To mocny rywal. Obserwowałem od jakiegoś czasu jego postępy. Podoba mi się to zestawienie. To będzie świetna walka.”

Brazylijczyk określił również jak według niego będzie przebiegała ta walka.

„Zdecydowanie to będzie walka toczona w szybkim tempie. Za każdym razem, gdy wchodzę do klatki, jestem gotów narzucić presję i wygrać przed czasem lub zginąć. Tego się spodziewam. Nigdy nie szukałem spowalniania tempa – chcę szybkiej walki! Sprawdzimy, kto pierwszy wrzuci wyższy bieg. Chcę być tą osobą.”

 

Źródło: sport.tvp.pl

Przeczytaj też: Jest konkretna propozycja daty na walkę Błachowicza z Rakiciem

 

 

 

 

Kategorie
NEWSPolskaŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.