Fot. Twitter/ FEN MMA

Michał Andryszak vs. Geronimo Dos Santos na FEN 38!

Polak zmierzy się z bardzo doświadczonym Brazylijczykiem!

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła kolejne zestawienie, które zobaczymy na najbliższej gali FEN 38. Będzie to pojedynek Michała Andryszaka (22-10 1 N/C), który zmierzy się Geronimo Dos Santosem (44-23-1).

Michał Andryszak to zawodnik, który zawodowe starty rozpoczął w 2010 roku. W swoim dorobku ma występy dla takich organizacji jak ACB, czy KSW. Pokonał m.in. Guto Inocente (10-6), Denisa Smoldareva (17-8), czy Fernando Rodriguesa Jr. (13-7). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 63, kiedy to przegrał z Darko Stosiciem (16-4).

Geronimo Dos Santos to zawodnik zawodowo walczący od 2006 roku. Walczył on w wielu różnych organizacjach takich jak Jungle Fight, Akhmat Fight Show, czy ACA. Pokonał m.in. Sandro Santosa (7-3), Evgeny’a Erokhina (23-7 1 N/C), czy Thiago Santosa (12-5). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali ACA 131, gdzie przegrał przez TKO z Adamem Bogatyrevem (7-3). Warte odnotowania jest to, że Geronimo Dos Santos aż 33-krotnie wygrywał swoje pojedynki w pierwszej rundzie.

Źródło: Twitter/ FEN MMA

Przeczytaj też: KSW 66: Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski – Trailer

Kategorie
FENNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.