Fot. Twitter/ KSW

Ivan Erslan vs. Hasan Mezhiev na KSW 67!

Chorwat przywita Łotysza w organizacji KSW!

Organizacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie, które trafia na kartę walk gali KSW 67. Będzie to pojedynek w kategorii półciężkiej, w którym Ivan Erslan (11-1 1 N/C) podejmie Hasana Mezhieva (12-0).

Ivan Erslan jest zawodnikiem, który zawodowe starty rozpoczął w 2015 roku. W organizacji KSW stoczył jak dotąd 3 pojedynki. Na gali KSW 51 znokautował w pierwszej rundzie Darwina Rodrigueza (10-5). W następnym pojedynku dostał szansę zawalczenia o mistrzowski tytuł, gdzie musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna (18-5), a miało to miejsce na gali KSW 56. Po raz kolejny w klatce polskiej organizacji Chorwat wystąpił na KSW 61, gdzie znokautował Przemysława Mysialę (24-11-1). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali Armagedon 2 Finals, gdzie pokonał Luisa Henrique da Silvę (16-8).

Hasan Mezhiev zawodowe walki toczy od 2016 roku. Do tej pory nie toczył pojedynków z zawodnikami z europejskiej czołówki. Jego najcenniejszym zwycięstwem jest pokonanie Valdasa Poceviciusa (34-35-4). Ostatni raz Łotysza oglądaliśmy 31 października 2020 roku, kiedy pokonał Tamaza Zadishviliego (2-1).

Źródło: Twitter/ KSW

Przeczytaj też: Pascal Hintzen nowym zawodnikiem KSW!

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.