KSW

KSW 68: Patryk Kaczmarczyk w swoim mieście powalczy z Michałem Dominem

Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) już 19 marca będzie miał okazję wystąpić przed własną publicznością. 23-latek z Radomia spotka się na KSW 68 z Michałem Dominem (4-2, 2 KO, 1 Sub). Starcie, do którego dojdzie w Radomskim Centrum Sportu, zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Gala KSW 68 odbędzie się pod patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Patryk Kaczmarczyk jest uważany zarówno przez kibiców, jak i ekspertów za przyszłość polskiego MMA. Młody radomianin po znakomitym, wygranym debiucie w KSW, ostatnio musiał po raz pierwszy w karierze przełknąć gorycz porażki. Można się zatem spodziewać, że będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publiką i przypomnieć, dlaczego pokładane są w nim tak wielkie nadzieje. 23-latek rozpoczął karierę od serii 7 zwycięstw i sięgnął między innymi po szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night.

Michał Domin stoczył do tej pory dwie walki dla KSW. W debiucie zawodnik z Jastrzębia Zdroju musiał uznać wyższość Roberta Ruchały, ale już w drugim starciu to on wychodził z klatki z uniesioną w geście zwycięstwa ręką, kiedy to po ciekawym starciu wypunktował Szymona Karolczyka. 27-latek zaczął zawodowe starty w 2017 roku i ma na koncie sześć pojedynków, z których wygrał cztery. Reprezentant Inżbud Rybnik Octagon Żory trzy walki kończył przed czasem, z czego dwukrotnie przez nokaut.

Informacja prasowa

Czytaj także: Starcie mistrzowskie w wadze piórkowej walką wieczoru KSW 68 w Radomiu

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.